Hydratační Šampon na vlasy s ALOE VERA

Šampóny

POMOCNÍK PRO SUCHÉ VLASY

Šampon umožňuje naplnit vlasy životní sílou, hydratuje je, dodává velkolepý přirozený objem. Výtažek z Aloe obnovuje rovnováhu vlhkosti ve vlasech a vyživuje je od kořínků až ke konečkům. Pravidelné užívání šamponu Aloe Rich daruje vaším vlasům objem a zářivý lesk. 

HMOTNOST: 200 g

204,00 Kč
Please select variants first

NÁŠ TYP:   Šampón aloe vera je vhodný pro časté mytí. Pravidelnost používání závisí na vašich potřebách.


Hledáte recept na bohaté a zdravé vlasy?
Odpovědí je šampon s aloe vera

Zdravý vzhled vlasů je vaší vizitkou. Jak ale najít ten správný recept na bohatý účes? Jak se vypořádat se splihlými a roztřepenými vlasy? Jak jim navrátit lesk, objem a v neposlední řadě zdraví? Důležitá je volba šampónu, který v sobě snoubí dokonalou péči o vlasy s oslňujícím efektem. Šampón s aloe vsází na blahodárné všestranné účinky sukulentu známého po dlouhá tisíciletí. Jeho pravidelným používáním navíc nepodpoříte jen vzhled vaší kštice, ale i zdraví pokožky hlavy. 

Blahodárné účinky sukulentu znal už Alexandr Veliký. Aloe je opravdovým darem přírody

Léčivé vlastnosti aloe pravé znaly civilizace obývající okolí dnešního Nilu už 5000 let před Kristem. Na výpravách nechybělo aloe ani v lékárničce Alexandra Velikého, který je považován za největšího vojevůdce všech dob. Už od pradávna tak lidstvo začalo objevovat všestranně blahodárné účinky zeleného sukulentu. I dnes je aloe ceněno pro svůj protizánětlivý efekt, hojivé účinky při popáleninách, bolestech nebo otocích. V neposlední řadě aloe zlepšuje prokrvení tkání a tím celkově urychluje hojení. Nejcennější jsou pak dvě složky: aloe latex a gel aloe.

Účinné látky pronikají všemi vrstvami kůže. Šampón Aloe Rich pomůže pokožce i vlasům

  1. Zvláčňuje a hydratuje pokožku
  2. Příznivě působí na pleť i vlasy
  3. Odstraňuje nadbytečný maz a nečistoty
  4. Vlasy získají na zdraví a objemu

Saponiny, vitamíny nebo kyselina salicylová. Aloe je látkami přímo nabitá

Gel a latex aloe pravé obsahují přírodní saponiny, které jsou povrchově aktivními látkami a vyznačují se silným pěněním. Za výborné analgetické, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti sukulentu pak mohou steroly. Kromě jiného se v zelené rostlině ukrývá i velké množství vitamínů, minerálních látek, kyselina salicylová, aloin a polysacharidy.

APLIKACE:   Šampón aloe vera naneste na vlhké vlasy, vmasírujte jej a poté důkladně opláchněte. Šampón je určen ke každodennímu použití.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALOE VERA:   Šťáva z listů aloe vera obsahuje latex, pryskyřici, minerální látky, silice, aldehy nebo ketony a další látky. Efektivně hydratuje, uklidňuje a hojí pokožku, stimuluje její obnovu.

KAMÉLIE:   Extrakt kamélie čínské má antioxidační, antimikrobiální vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždění pokožky.

MÁTA PEPRNÁ:   Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Listy máty obsahují silice s mentolem. Mezi další cenné látky patří: methofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselina octová a další.

ZINEK:   Pyrithion zinečnatý působí proti seborоické dermatitidě, přispívá k odstranění lupů, funguje jako kondicionér na vlasy.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: