Kondicionér na vlasy NĚŽNÁ ŠALVĚJ

Balzámy a Masky

Tajuplná vůně kondicionéru zahalí vaše vlasy do svěžího aroma pohádkového lesa. Budete překvapena, jak vaše lokny mohou být pružné a jemné. Kondicionér něžně obaluje a vyživuje každý vlásek. Svěží aroma šalvěje s kouřovými a jantarovými tóny propůjčuje pocit klidu a svěžesti. Kondicionér na vlasy "Něžná šalvěj" z nové řady My Family Care jemně pečuje o vaše kadeře, dodává jim upravený vzhled a přirozený lesk.  Řada My Family Care představuje kvalitní sadu základních přípravků pro celou rodinu za super výhodnou cenu.

OBJEM: 300 ml

101,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE:   Po umytí vlasy jemně vyždímejte a naneste kondicionér po celé jejich délce. Nechte působit několik minut a poté důkladně opláchněte.


AKTiVNí SLOŽKY:

HEŘMÁNEK PRAVÝ:   Podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, normální trávení, normální stav pokožky, imunitní systém a napomáhá k celkovému zklidnění.

JOJOBA:   Jojobový olej kompenzuje nedostatek živin v kůži, vyhlazuje vrásky. Jojobový olej se používá v kosmetice jako rostlinná náhražka vorvaňoviny - cenného živočišného vosku, který se získává z hlavy vorvaně.

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ:   Výtažek z rozmarýnu lékařského osvěžuje, tonizuje a potlačuje množení bakterií. Má antimikrobiální, antiseptické a protizánětlivé účinky. Pleť čistí, zjemňuje a zklidňuje.

ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ:   Lístky šalvěje jsou zdrojem fytoestrogenů - rostlinných analogů hormonů. Přispívají k regulaci menstruačního cyklu u žen.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: