Kondicionér pro suché a normální vlasy BYLINNÁ SVĚŽEST

Balzámy a Masky

Bylinný kondicionér pro barvené vlasy

Stýská se vám po teplých dnech? Ponořte se hlavou do bylinné svěžesti, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si vůni lučních bylin. Kondicionér na vlasy "Bylinná svěžest" vám připomene dny plné slunce, nekonečné rozkvetlé louky a bezstarostný smích. Poskytuje vlasům šetrnou péči, propůjčuje jim hedvábnou hebkost, sílu a pružnost. 

OBJEM:   300 ml

82,00 Kč

Hravá vůně chrpy s tóny čerstvých bylin a sušené trávy vám dopřeje něhu a jarní náladu. Kondicionér "Bylinná svěžest" je vhodný obzvlášť pro suché a normální vlasy. Ve složení přípravku jsou přírodní výtažky z bylin a jojobový olej. Řada My Family Care představuje kvalitní sadu základních přípravků pro celou rodinu za super výhodnou cenu. 

APLiKACE:   Po umytí vlasy jemně vyždímejte a naneste kondicionér po celé jejich délce. Nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte.


AKTiVNí SLOŽKY:

JOJOBA:   Jojobový olej kompenzuje nedostatek živin v kůži, vyhlazuje vrásky. Jojobový olej se používá v kosmetice jako rostlinná náhražka vorvaňoviny - cenného živočišného vosku, který se získává z hlavy vorvaně.

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ:   Napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku, podporuje normální trávení, přispívá k hormonální rovnováze, podporuje normální činnost oběhové soustavy a normální funkce dýchacího systému.

TŘEZALKA TEČKOVANÁ:    Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normální funkce žlučníku, normální funkce močových cest, normální stav pokožky, napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: