Krém na ruce GOJI SHAMBALA

Péče o Ruce

ZASTAVÍ PŘEDČASNÉ STÁRNUTÍ POKOŽKY RUKOU

Mytí, čištění, mytí nádobí, slunce a vítr porušují vodní lipidovou bariéru pokožky, začnou se vysušovat a odlupovat, což vede k předčasnému stárnutí a vzniku věkových skvrn ... Zastavte tento proces! Vyberte si krém na ruce, který obsahuje přísady proti stárnutí. 

HMOTNOST: 80 g

126,00 Kč
Please select variants first

Četné studie ukázaly, že pokožka rukou stárne rychleji než kůže na obličeji. Proč se to děje? Na rozdíl od tváře, kůže na rukou obsahuje minimální množství mazových žláz, vytvářející přirozenou ochrannou vrstvu. Krém Goji Shambala je další účinný nástroj z populární "exotické" linie asijské krásy. Nasycený krém aktivně zvlhčuje pokožku, odstraňuje pocit napnutí, chrání proti suchu a dává rukou neuvěřitelnou měkkost. Goji bobule, zázrak pochází z východu - hlavní složka, která pomůže prodloužit mladistvou kůži vašich rukou! Výtažek z ječmene zrychluje rozdělení buněk v kůži, vrací elasticitu a tón.

NÁŠ TYP:  Ruce natírejte pravidelně ráno a večer

  • dostatečné množství krému jemně vmasírujte do pokožky rukou
  • večer naneste silnější vrstvu a oblékněte si bavlněné rukavice
  • ruce natírejte ideálně po každém namočení

Omlazující krém s goji prodlouží mládí vašich rukou

Pokožka rukou rychleji stárne. Nemá totiž tolik mazových žláz a rychle se vysušuje. Tím se oslabuje i její ochranná vrstva. Ruce jsou pak suché, rozpraskané a přidávají vám zbytečně pár let navíc. Sáhněte po krému, který je hydratuje a viditelně omladí. Plody Goji jsou známé jako bobule mládí, takže se k tomuto úkolu skvěle hodí.

Suché ruce jako daň za domácí práce a klimatizaci

Časté mytí rukou, nádobí, domácí úklid nebo klimatizace dávají citlivé pokožce rukou zabrat. Zkuste jí ulevit a během domácích prací používat gumové rukavice. Klidně jen na té ruce, kterou si máčíte ve vodě. Ruce myjte šetrným mýdlem, důkladně je osušte a natřete vyživujícím krémem. Uvidíte, že zůstanou měkké a hebké.  


AKTiVNí SLOŽKY

PLODY GOJI   Díky bilkovino-polysacharidovému komplexu zvyšují imunitu pokožky. Komplex antioxidantů ji zase chrání před rychlým stárnutím a volnými radikály. Do hloubky pleť hydratuje, takže odstraňuje pocit pnutí. 

KYSELINA MLÉČNÁ   Přispívá k obnově kožních buněk a podporuje produkci nového kolagenu. Zbavuje pleť odemřelých buněk. Hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává pokožku. Účinně působí proti hromadění tmavého pigmentu.

VITAMÍN C   Silný antioxidant se rychle vstřebává do pokožky. Posiluje pevnou strukturu kůže a sjednocuje její barvu. Tím, že ničí volné radikály a stimuluje tvorbu kolagenu, patří mezi důležité složky omlazení pleti. 

AMINOKYSELINY KUKUŘIČNÉHO GLUTENU   Podporuje ochranné funkce kůže. Zvyšuje tvorbu kolagenu a tím navrací pleti elasticitu. Zjemňuje a zklidňuje suchou pokožku. Zároveň ji regeneruje a vyživuje. 


SOUViSEJíCí PRODUKTY