Krém na ruce OVČÍ PLACENTA a PERLOVÝ PUDR

Péče o Ruce

Krém je určen pro každodenní komplexní péči o vaše ruce a nehty. Díky speciálnímu složení dobře zjemňuje, tonizuje, hydratuje a regeneruje pokožku rukou. Má celkový ozdravný a hojivý účinek, stimuluje obnovu buněk epidermis, předchází tvorbě záděr a lámavých nehtů.

OBJEM: 80 ml

VYDATNOST:   Při každodenním používání 1 osobou - 30 dnů

88,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE:   Při rozsáhlejším dermálním problému 2-3x denně naneste malé množství krému na čisté omyté ruce a roztírejte do úplného vstřebání do pokožky. První výsledky jsou patrné již po několika dnech užívání.


AKTiVNí SLOŽKY:

KYSELINA STEAROVÁ   Čistí, obnovuje lipidový plášť pokožky, zlepšuje její pružnost. Je výborným emulgátorem, který pojí vodu a olej. Používá se ke stabilizaci kosmetických výrobků.

ALOE   Šťáva z listů aloe vera obsahuje latex, pryskyřici, minerální látky, silice, aldehy nebo ketony a další látky. Efektivně hydratuje, uklidňuje a hojí pokožku, stimuluje její obnovu.

PRÁŠEK Z MOŘSKÝCH PEREL   Extrakt z perel blokuje působení volných radikálů, předchází poškozování buněk a předčasnému stárnutí.

EXTRAKT OVČÍ PLACENTY   Placentární extrakt zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu, hloubkově hydratuje, vyhlazuje vrásky, zvyšuje tonus pleti, zpomaluje proces stárnutí.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: