Zahřívací masážní gel "ORTHOFIT"

Aktivní Pohyb

VAŠE NOHY BUDOU SKÁKAT RADOSTÍ

Tělový masážní gel Orthophyt má zahřívací účinek, zlepšuje mikro cirkulaci, ve spojení s masáží odstraňuje únavu po zvýšené lokální námaze. Speciální složení gelu 9-ti bylin umožňuje rychlé vstřebávání všech účinných složek přípravku. 

Napomáhá výživě kloubů, detoxikuje pokožku, odstraňuje nepříjemnou bolest, a mnoho dalších...

OBSAH BALENÍ: 125 gramů

KONTRAINDIKACE: U zánětů kloubů, šlach nebo svalů rozhodně nepoužívat - gel prohřívá a stav by se mohl zhoršit (záněty je potřeba ochlazovat).

295,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE: Masážní gel naneste na problematické partie a jemnými krouživými pohyby vmasírujte až do úplného vstřebání gelu do pokožky. Možno používat 1-3 x denně, v závislosti na závažnosti problému.


AKTiVNí SLOŽKY:

PROPOLIS: Extrakt z propoplisu se skládá z rostlinné pryskyřičné látky, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Zlepšuje mikro-cirkulaci tekutin,podporuje obnovu kloubní tkáně, Působí antibakteriálně a protizánětlivě. Stimuluje obnovení tkání.  

JEDLE BĚLOKORÁ: Olej z jehličí jedle má baktericidní účinky díky vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic. Stimuluje mikro-cirkulaci ve tkáních a proces regenerace.

BLAHOVIČNÍK KULATOPLODÝ:  Eukalyptový olej zlepšuje regeneraci buněk, zvyšuje tak regenerační schopnost organismu a přispívá k léčbě otoků. 

MÁTA PEPRNÁ:  Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i při frigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé.  

OLIVY: Olej z olivje bohatý na vitamíny D, A, E i K, pomáhá zpevňovat kostní hmotu a svalstvo. Tento olej pomáhá také vázat vápník v kostech a dělá je více pevné. Olej plodů olivovníku obsahuje také mastné kyseliny, které jsou svým složením příbuzné lidské kůži a skvěle se vstřebávají. Při nanesení olivového oleje na pokožku se zlepšuje její napětí, a vyhlazují se její vrásky. 

SÍRA:   Dimethyl sulfone je zdrojem biologicky dostupné organické síry, která je stavebním prvkem pro vazy, šlachy a synoviální tekutinu v kloubech. Je dopravcem dalších aktivních látek. Síra je výborné analgetikum, stimuluje krevní oběh, zabraňuje rozšiřování virů v organismu, zmírňuje bolesti, zvyšuje fyzickou sílu, léčí artritidu. Lidé ji mohou získat ze zeleniny, ovoce, ryb, masa, vajec, mléka a dalších potravin. 

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ:   Patří mezi královskou složku Ortophytu, má v sobě komplex biologicky aktivních látek, které potlačují působení volných radikálů. Rozmarýn patří mezi přírodní antibiotika. Snižují otoky a působí protizánětlivě.Výtažek z rozmarýnu tonizuje pokožku a potlačuje množení bakterií. 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: