Chladivý masážní gel "SLAVITON"

Aktivní Pohyb

ÚLEVA  při CHŮZI, STRESU a MIGRÉNĚ

Unikátní složení tohoto gelu zaručuje dokonalé a okamžité vstřebávání do hlubších vrstev svalové tkáně.  V krátké době (řádově několik minut) dochází k úlevě bolesti. 

Masážní gel se používá také, jako kosmetický pomocný přípravek, v případě odstraňování drobných fialových žilek. 

OBSAH BALENÍ: 125 gramů

KONTRAINDIKACE:    Možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu.

295,00 Kč
Please select variants first

Doporučuji používat lidem s oslabeným žilním systémem a zvláště pro :

  • lidi, kteří pracují vstoje - prodavačky, číšníci,dělníci
  • se sedavým zaměstnáním - pracující v kanceláři
  • profesionální řidiče
  • lidi pracující pod tlakem a ve stresu 

NÁŠ TYP:   Slaviton může být používán v těhotenství, pokud není matka alergická na některé látky produktu.

APLiKACE:   Masážní gel vmáčkněte z tuby do dlaně, lehce rozetřete a poté vmasírujte na postižené místo a krouživými pohyby vmasírujte až do úplného vstřebání gelu do pokožky . Nohy masírujeme odspodu nahoru směrem k srdci. Ucítíte chladivý a velice příjemný pocit.AKTiVNí LÁTKY:

KOŇSKÝ KAŠTAN: Je unikátní látka, kombinací dvou účinných efektů přírodní venotonikum (látka, která posiluje cévní stěnu a snižuje propustnost cév) a antikoagulant (lék zabraňující sráženlivosti krve).Působí jako kompresní ponožky.Extrakt z kaštanu působí jako antioxidant, chrání pokožku před škodlivými vlivy okolního prostředí, urychluje vstřebávání otoků, na pokožku působí jako tonikum (látka nebo rostlinná droga - která působí regeneračně, výživně a posiluje celý organismus), výtažek z kaštanu zabraňuje vzniku trombózy, zjemňuje a zlepšuje tonus žilních stěn.

VILÍN VIRGINSKÝ: Zdroj tříslovin (taninu), posiluje cévy, snižuje jejich propustnost. Extrakt z vilínu zlepšuje vzhled pokožky, změkčuje, vyhlazuje a pomáhá zachovat její pružnost. 

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ: Podporuje funkci jater a žlučníku, přispívá k obranyschopnosti a posílení organismu.  

TŘEZALKA TEČKOVANÁ: Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normalizuje funkci žlučníku a močových cest, napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku. 

ČERVENÉ ŘASY: Extrakt z řas obsahuje velké množství živin, podporuje efektivní hydrataci pokožky. zlepšuje tonus pleti a elasticitu, zvláčňuje pokožku. 

MENTOL: Stimuluje nervová zakončení, což způsobuje zvýšenou produkci přirozeného lubrikantu. Zvyšuje absorpci L-argininu. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

HEŘMÁNEK PRAVÝ: Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky -éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky, je zdrojem azulenu protizánětlivá látka Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.

CHMEL OTÁČIVÝ: Patří mezi přírodní antikoagulanty (lék zabraňující sráženlivosti krve).Je zdrojem vitamínů, organických kyselin, flavonoidů a fytoestrogenů (rostlinných analogů ženských hormonů), ředí krev, zlepšuje krevní oběh v dolních končetinách, zabraňuje vzniku krevních sraženin. Tonizuje a zjemňuje pokožku, takže je hladká a jemná. Výtažky z chmelu mají baktericidní účinky. 

TYMIÁN: Listy Tymiánu mají příjemně osvěžující aroma. Dodává potřebné síly organismu, doporučuje se při dýchacích obtížích, kašli a zažívacích potížích. Je jedinečný v tom, že daruje horko v zimě a pocit chladu v parných dnech.  


SOUViSEJíCí PRODUKTY: