Zklidňující masážní gel "TEKUTÁ NÁPLAST"

Aktivní Pohyb

ZAHŘEJE SVALY a ROZPROUDÍ KREV V TĚLE

Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém:

  • rozehřeje ztuhlé klouby
  • rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou
  • uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku
  • díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy
  • zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla
  • OBSAH: 125 gramů
322,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE: Naneste malé množství gelu na tělo a lehkými masážními pohyby před tréninkem nebo při pocitu nepohodlí a bolestech v oblasti kloubů. Účinnost gelu až 12 hodin, aktivuje se i mírným zahřátím organismu nebo místa aplikace. Při větším množství silně pálivý. POZOR na otření v oblasti očí.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

KAFR: Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek 

JEDLE BĚLOKORÁ:  Olej z jehličí jedle má baktericidní účinky díky vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic. Stimuluje mikro-cirkulaci ve tkáních a proces regenerace.

PAPRIKA ROČNÍ:   Extrakt z papriky má zahřívací účinek na pokožku. Urychluje metabolismus v problémových oblastech. Svým působením urychluje mikrocirkulaci krve, má vysoké antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

HŘEBÍČEK - Hřebíčkový olej má antiseptické, protizánětlivá a protiplísňové účinky, Napomáhá normalizaci menstruačního cyklu. Hrebíček má tonizační aroma, náleží do skupiny afrodiziak. 

OLIVY:   Olej z oliv je bohatý na vitamíny D, A, E i K, pomáhá zpevňovat kostní hmotu a svalstvo. Tento olej pomáhá také vázat vápník v kostech a dělá je více pevné. Olej plodů olivovníku obsahuje také mastné kyseliny, které jsou svým složením příbuzné lidské kůži a skvěle se vstřebávají. Při nanesení olivového oleje na pokožku se zlepšuje její napětí, a vyhlazují se její vrásky. 

HARPAGOFYT LEŽATÝ:   Výtažek z této rostliny se hojně využívá v celostní medicíně, má protizánětlivé a antiseptické účinky. Zmírňuje bolest v kloubech jejich ztuhlost, zlepšuje jejich pohyblivost. Zmenšuje otoky a tím pádem zlepšuje pohybový komfort.

SKOŘICOVÝ OLEJ:   Má nezapomenutelnou vůni a skvělé účinky. Obsahuje skořicový aldehyd, jenž tvoří 90% éterického oleje. Tato látka má antiseptické a hojivé účinky a zmírňuje bolest. Hojně se využívá v aromaterapii, medicíně a kosmetickém průmyslu.

PROPOLIS: Extrakt z propoplisu se skládá z rostlinné pryskyřičné látky, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Zlepšuje mikro-cirkulaci tekutin,podporuje obnovu kloubní tkáně, Působí antibakteriálně a protizánětlivě. Stimuluje obnovení tkání.

MENTOL - Stimuluje nervová zakončení, což způsobuje zvýšenou produkci přirozeného lubrikantu. Chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky proti svědivé.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: