Maska - Aktivátor růstu vlasů BIO REHAB

Balzámy a Masky

Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu.

HMOTNOST:   250 g

342,00 Kč
Please select variants first

Nenechte nic náhodě. Po umytí vlasů používejte vlasovou masku proti vypadávání vlasů

Dopřejte oslabeným vlasovým kořínkům speciální výživu. Vlasová maska obsahuje unikátní kombinaci z bylin, které vyživují a posilují vlasové folikuly. Masku stačí aplikovat po každém umytí vlasů a za 3 měsíce se můžete těšit na růst nových zdravých vlasů.

 • Zvyšuje aktivitu vlasových folikul
 • Zpevňuje vlasové kořínky
 • Urychluje růst nových vlasů
 • Zlepšuje jejich strukturu po celé délce
 • Vhodná pro muže i ženy

Najdete v ní výtažky ze 7 bylin, které povolávají vlasové kořínky znovu do práce

Za nadměrným vypadáváním vlasů stojí nejčastěji dědičnost, hormonální nerovnováha (porod, kojení, přechod), špatná životospráva (nedostatek minerálů a vitamínů) nebo dlouhodobý stres. Všechny tyto faktory oslabují organismus a zastavují množení buněk ve vlasových cibulkách. Následující byliny a plody je proberou zpět k životu.

 • Na vypadávání vlasů
 • Mechanicky porušené vlasy
 • Pro vlasy, které ztratily vitalitu

APLIKACE:   Zpočátku můžete po aplikaci masky cítit jemné mravenčení nebo pálení na pokožce hlavy. Způsobuje ho právě zázvor, který se používá i na zmírnění migrény nebo u nevolností během těhotenství. 

Po použití masky budou vaše vlasy tak hebké, že si do nich budete muset pořád sahat

Maska pomáhá s nadměrným vypadáváním vlasů a podporuje růst nových. Zároveň pečuje o jejich povrch, takže funguje na principu kondicionéru. Použijte ji hned po umytí šamponem a krátkém vysušení vlasů.

 • Aplikujte na čisté vlhké vlasy
 • Rovnoměrně masku rozprostřete po celé délce
 • Vmasírujte masku jemně do pokožky
 • Nechte 5 - 10 minut působit
 • Pečlivě opláchněte vodou
 • Používejte po každém umytí vlasů. Nejméně však 3x týdně.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ZÁZVOR:   Vaši pokožku hlavy do hloubky vyživí. Zázvor obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník a vitamíny C a E, které pokožku hlavy do hloubky vyživí. V zázvoru se nachází i látku Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly. 

ŽENŠEN:  Posílí její obranyschopnost. Mezi aktivními látkami ženšenu najdete antioxidanty, polysacharidy, peptidy a saponiny. Posilují organismus a tím zvyšují jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Ženšen zlepšuje kvalitu vlasů, které jsou díky němu pružnější a poddajnější. 

ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ:   Se postará o intenzivní hydrataci. Tuhle bylinu možná znáte jako děhel lékařský. Zrychluje metabolismus a intenzivně hydratuje pokožku hlavy. Má zklidňující účinky, takže odstraňuje nepříjemné svědění. Přináší úlevu i při bolestivé menstruaci nebo menopauze. 

HOUBA LING-ZHI:   Urychluje regeneraci a odstraňuje z buněk toxiny. Detoxikuje organismus a odstraňuje z buněk toxiny. Posiluje krev a urychluje regeneraci po dlouhodobých nemocech, operacích a porodech. Přispívá k posílení vlasů i nehtů. 

DŘEZOVEC:   Šetrně čistí pokožku hlavy. Pupeny tohoto keře obsahují saponiny, které po protřepání s vodou tvoří mýdlovou pěnu. Dřezovec tak šetrně čistí pokožku. Navíc posiluje jemné a oslabené vlasy. 

MORUŠE:   Zabrání vysušování a lámání vlasů. Plody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním a lámáním.  

RDESNO:   Čistí krev a zabraňuje stárnutí vlasů. Kořen rostliny Rdesno obsahuje vápník, zinek, železo a magnézium. Blokuje proměnu testosteronu na dihydrotestosteron a tím zastavuje padání a šedivění vlasů. 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: