Proteinový koktejl "ČOKOLÁDA"

Vyprodáno Redukce hmotnosti

REDUKCE HMOTNOSTI a DETOXIKACE

Tento proteinový koktejl je určen pro sportovce (profesionální i rekreační). Obsahuje přírodní aminokyseliny, včetně optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou potřeba pro formování postavy - BCAA. Tento komplex aminokyselin - leucin, izoleucin a valin podporuje tělo při stresu a zvýšené zátěži. Aminokyseliny BCAA jsou během tréninku palivem a po něm jako první přicházejí na pomoc pro regeneraci svalových vláken a zmírnění pocitu únavy.

Je určen pro ty, kteří se nemohou pohnout z mrtvého bodu. Čokoládový proteinový koktejl-mix poskytne potřebný kopanec ke snížení hmotnosti.
Během prvního týdne shodíte 2-3 kila a znovu pocítíte příval energie a zdraví.


HMOTNOST: 300 gramů - 25 porcí

841,00 Kč
Please select variants first

Teď je dosažení všech vytyčených cílů nejen jednodušší, ale nebude nutné si zakazovat ani chuť svého oblíbeného dezertu. Čokoládový proteinový koktejl-mix představuje dokonalou kombinaci chutě a užitku. Obsahuje kvalitní bílkoviny v optimálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu.

Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 60 kcal. 

POUŽITÍ:  1-1,5 lžičky (10-15 g) prášku důkladně promíchejte s 200 ml tekutiny    ( vlažná voda mléko, popř. rostlinné mléko). Můžete použít šejkr nebo mixér. 1-2x denně ráno namísto snídaně, a večer místo večeře.


SOUVISEJÍCÍ DIETNÍ PRODUKTY: