Šampon pro namáhané vlasy s PLODY MÝDELNÍKU

Šampóny

z 99,05% přírodní složení

Šampon na základě saponinů, obohacený o extrakty 7 druhů rostlin, šetrně čistí vlasy a pokožku hlavy bez narušení přirozené rovnováhy. Prodlužuje pocit svěžesti a čistoty vlasů a zároveň chrání před mastnými i suchými lupy. Je vhodný pro vlasy barvené, laminované či rovnané keratinem. Neobsahuje sulfáty.

Používáním tohoto přípravku budete nejen pečovat o své zdraví, ale zároveň přispějete ke zlepšení ekologického stavu naší planety.
Část výtěžku z prodeje výrobků řady "Ekosféra" je věnována na výsadbu jehličnanů v rámci akce "Les TianDe".

OBJEM: 300 ml

576,00
Please select variants first

APLIKACE:   Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a poté smyjte.

Šampon můžete používat každý den. Výsledkem budou čisté a krásné vlasy

  • šampon vmasírujte do vlhkých vlasů bříšky prstů
  • nechte chvíli působit
  • důkladně opláchněte
  • prosušte fénem, aby se vlasy nezapařily

Po prvních pár umytích můžou být vaše vlasy méně poddajné a bez lesku. Ničeho se ale nebojte, souvisí to jen s obnovou přirozeného pH pokožky. Po pár dnech budou vaše vlasy silné, lesklé a plné života. Při dlouhodobém použití se vám budou i méně mastit.  

I vy můžete mít krásné vlasy bez lupů. Svěřte je šamponu na bázi mýdelníku

Prohlížíte si každou chvíli ramena, jestli zase nejsou pokrytá lupy? Pak asi neradi nosíte tmavé oblečení a pohazujete na rande vlasy. Lupy dokáží člověku znepříjemnit život. Určitě už jste vyzkoušeli řadu šamponů, které fungovaly buď chvíli, nebo vůbec. Ještě to ale nevzdávejte a dejte šanci mýdlovým ořechům. Na mytí i praní se používají tisíce let. Nyní si jejich účinky můžete vyzkoušet na vlastní vlasy. Spolu s plody mýdelníku najdete v šamponu i dalších 6 bylinných výtažků.

Kde se lupy berou a co jejich vznik podporuje?

Za vznikem lupů stojí nadměrná produkce kožního mazu, která přispívá k přemnožení kvasinek. Ty se na pokožce hlavy vyskytují přirozeně, ale v nadměrném množství ji začnou dráždit. Odumřelé kousky kůže se pak seskupují do větších celků a buď zůstávají spojené s pokožkou hlavy (mastné lupy), nebo se z kůže odlupují a nacházíte je na ramenou i v dekoltu (suché lupy). Často je provází i nepříjemné svědění. Jaké další faktory podporují tvorbu lupů:

  • stres a nevhodná životospráva
  • nedostatek vitamínů
  • nevhodná vlasová kosmetika
  • hormonální nerovnováha

AKTIVNÍ SLOŽKY: 

ALOE VERA:  Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patří vitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlému hojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní

MÁTA PEPRNÁ:   Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé.     

DŘEZOVEC:   Plody Dřezovce australského obsahují saponiny - rostlinné glukosidy, které vytvářejí pěnu a jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Bioaktivní složky dřezovce také aktivně pečují o pokožku hlavy, normalizují činnost mazových žláz, obnovují strukturu vlasů, ty jsou pak více poddajné a pružnější.

ZÁZVOR:   Extrakt z kořene zázvoru aktivuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce tonizuje a obnovuje její pružnost.     

RDESNO MNOHOKVĚTÉ:

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ (DĚHEL): Se Také někdy nazývá ženský žen-šen. vynikající účinek, zejména při ženských obtížích. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. Lidové léčitelství v tomto ohledu dále uvádí, že přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku),přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Zabraňuje ztrátám kostní hmoty

MÝDLOVÝ OŘECH:   Plody mýdlového ořechu obsahují velké množství saponinů, které mají skvělé čistící vlastnosti. Mýdlový ořech pokožku nedráždí ani nevysušuje, udržuje přirozené pH pokožky hlavy.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: