Šampon na padající vlasy MASTER HERB

Šampóny

Účinně zastavuje a předchází předčasnému vypadávání vlasů. Zvyšuje průtok krve v místech vypadávání vlasů a obnovuje minerální a vitamínovou rovnováhu. Posiluje kořínky a modeluje poškozenou vlasovou kutikulu. 

OBJEM: 420 ml

535,00 Kč
Please select variants first

APLIKACE:   Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchněte.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ (DĚHEL): Se také někdy nazývá ženský žen-šen. vynikající účinek, zejména při ženských obtížích. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. Lidové léčitelství v tomto ohledu dále uvádí, že přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku),přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Zabraňuje ztrátám kostní hmoty

REHMANIE LEPKAVÁ: Extrakt z kořene Rehmanie má omlazující a posilující účinky na organismus, je afrodisiakální, a antimutagenní, ochraňuje játra, posiluje kosti a tkáně, léčí kvasinkové infekce. zvyšuje plodnost, snižuje pocení a horečky, léčí problémy močových cest.     

ŽENŠEN PRAVÝ: Extrakt z kořene ženšenu má výrazné tonizační vlastnosti, stimuluje mikrocirkulaci v pokožce, zlepšuje látkovou výměnu, chrání před negativním vlivem vnějších faktorů.     

 LIBEČEK LÉKAŘSKÝ: Má vysoký obsah vitaminů a je močopudný. Tím čistí krev i celý organismus, zlepšuje krevní oběh, léčebně prospívá při srdečních chorobách, dně, revmatismu a onemocnění ledvin. Působí jako mírné rozpouštědlo žlučových a močových kamenů. Celkově posiluje organismus, hlavně nervovou soustavu a svalstvo, působí též jako mírné afrodiziakum. Ženám libeček pomáhá při nepravidelné menstruaci.      

TRUSKAVEC PTAČÍ: Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.    

ZINEK: Je stopový prvek mládí a krásy, který hraje klíčovou roli ve fungování všech buněk našeho těla a který nemá stejný význam při udržování zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Zinek má antioxidační vlastnosti, inhibuje proces předčasného stárnutí těla. Je nezbytný pro syntézu vysoce kvalitního kolagenu a keratinu - bílkoviny vnější vrstvy vlasů, kůže a nehtů, které zajišťují jejich mechanickou pevnost. Reguluje činnost mazových žláz a řídí sekreci mužských pohlavních hormonů, které způsobují vypadávání vlasů a plešatost u mužů i žen. Jeho nedostatek zrychluje tvorbu vrásek, může způsobit vznik akné (akné) a dalších kožních onemocnění, špatné uzdravení ran, matné a rozštěpené vlasy, bílé skvrny na nehty.