Šampon na vysušené vlasy BYLINNÁ SVĚŽEST

Šampóny

Máte dehydratované vlasy? Darujte jim kousek rozkvetlé louky! Šampon "Svěžest bylin" kvalitně čistí vlasy a udržuje přirozenou úroveň hydratace. Zapomeňte na suché rozcuchané vlasy podobající se slámě, vaše kadeře budou krásně hebké a hedvábné. 

OBJEM : 300 ml

82,00 Kč
Please select variants first

Výtažky z rostlin zanechají na vašich vlasech aroma svěžesti a bezstarostnosti, panthenol nacházející se ve složení přípravku se postará o jejich sílu a zdraví. Hravá vůně chrpy s tóny čerstvých bylin a sušené trávy propůjčí něhu a jarní náladu. Hydratační šampon "Bylinná svěžest" z nové řady od TianDe neposkytuje jen jemnou péči o vlasy, ale i skvělou vůni. Tento pozoruhodný přípravek patřičně ocení všichni členové vaší rodiny. Řada My Family Care je kvalitní sadou základních přípravků pro celou rodinu za super výhodnou cenu. 

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ŘEBŘÍČEK: Nať řebříčku má protistresové a baktericidní účinky, rozšiřuje žlučovody, pomáhá proti bolesti. Vzhledem k vysokému obsahu fytochynonů (vitamín K), zvyšuje pevnost kapilár a pomáhá předcházet povrchovému a vnitřnímu krvácení.     

TŘEZALKA TEČKOVANÁ: Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normalizuje funkci žlučníku a močových cest, napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku.     

JITROCEL KOPINATÝ:     Listy jitrocele  obsahují látky podporující regeneraci všech tkání. Kyselina olejová a saponiny mají příznivý vliv na procesy omlazení. Extrakt z listu jitrocele tonizuje při únavě a přetížení, má silné dezinfekční a antimikrobiální účinky.

PANTHENOL:   Nemá mezi prostředky v ošetřování pokožky konkurenta. Při kontaktu s kůží se panthenol přemění na kyselinu pantothenovou , ta je nedílnou součástí všech tkání našeho organismu. Při narušení celistvosti pokožky panthenol kompenzuje nedostatek kyseliny pantothenové. aktivně stimuluji regeneraci vrchních vrstev pokožky a narušený povrch se tak hojí mnohem rychleji - např. při pořezání. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a znecitlivující účinky

DVOUZUBEC TROJDÍLNÝ:  Obsahuje kyselinu askorbovou, má antibakteriální účinky, zklidňující efekt, má protizánětlivé účinky a přispívá k hojení ran.

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ: Napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku, přispívá hormonální rovnováze, podporuje trávení, podporuje normální činnost oběhové soustavy a dýchací cesty.