Šampon pro posílení vlasů LING ZHI

Šampóny

Unikátní extrakt houby Ling-Zhi má nepřekonatelné antioxidační vlastnosti, stimuluje imunitní systém pokožky hlavy, posiluje vlasové kořínky a obnovuje vlasy po celé délce. Doporučuje se jako preventivní a regenerační prostředek proti vypadávání vlasů a při počínající plešatosti.

OBJEM: 250 ml

243,00 Kč
Please select variants first

APLIKACE:    Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchněte. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:

HOUBA LING ZHI   Extrakt z houby LingZhi chrání vlasy před negativními vlivy okolního prostředí. Má antioxidační vlastnosti, dostatečně prokrvuje pokožku hlavy a tím zabezpečuje výživu vlasů.

LANOLIN   Působí jako kondicionér, zlepšuje strukturu a vzhled vlasů. Vyživuje a zklidňuje pokožku hlavy. Působí antistatcky.

KLIMBAZOL   Klimbazol je látka působící proti houbovým onemocněním i infekcím kůže. Účinný je proti lupům a ekzémům. Má antimikrobiální vlastnosti. Klimbazol nepůsobí jen proti lupům, ale i vůči dalším infekčním onemocněním vlasové části hlavy. Zlepšuje též kvalitu vlasů, které posiluje. Úlevu může přinášet od svědění hlavy.

HOUBA GANODERMA  Tato houba je vysoce ceněná pro prevenci a podporu uzdravování. Zpomaluje stárnutí na buněčné úrovni. Extrakt z houby obsahuje velké množství polysacharidů, bílkovin a mikroprvků, které zlepšují strukturu vlasů a zvlhčují pokožku hlavy. 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: