Šampon proti poškození S HADÍM TUKEM

Šampóny

REGENERUJTE VLASY POMOCÍ LIPIDŮ

Šampon obsahuje hadí lipidy, které jsou zdrojem alfa-linolenové kyseliny, jež je přirozenou složkou vlasů. Lipidy hrají klíčovou roli pro zdravý vzhled vlasů. V průběhu růstu vlasu se však lipidová vrstva poškozuje. V místech poškození ochranné vrstvy pak dochází k vypařování vody - vlasový kořínek se dehydratuje, stává se křehkým a kumuluje se v něm elektrický náboj.

OBJEM:  200 ml

298,00
Please select variants first

Vlasy slábnou, zamotávají se, jsou nepoddajné. Hadí lipidy obsažené v šamponu Snake Factor obnovují přirozenou ochrannou vrstvu každého vlasu. S každým dalším použitím šamponu Snake Factor se vlasy viditelně mění k lepšímu, získávají ztracený lesk a pěstěný vzhled, a to i bez použití masek nebo balzámů. Ideálně se hodí pro poškozené, lámavé vlasy a roztřepené konečky. Vhodný pro každodenní požití, neobsahuje parabeny. 

Pro znovuobnovení zničených nebo roztřepených vlasů dodáte svým vlasům vše potřebné pro jejich opětovný krásný vzhled. Hadí lipidy mají schopnost obnovovat a nahrazovat přirozenou ochrannou vrstvu každého vlasu.

Výsledkem tohoto působení jsou silné a zdravé vlasy, plné lesku. jsou pružné a poddajné, šampón má navíc antistatický účinek.

Používejte vždy jednu řadu výrobků tianDe pro maximalizaci požadovaného výsledku.

APLIKACE:   Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a poté důkladně opláchněte.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

HADÍ TUK: Tuk z hada Mamushi má příjemné a antiseptické účinky na pokožku, vyživuje, doplňuje zásobu esenciálních mastných kyselin, stimuluje regenerační schopnosti pokožky, odstraňuje suchost a podráždění. 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: