Šampon proti šedivění vlasů MASTER HERB

Šampóny

Předchází šedivění vlasů, zabraňuje ztrátě jejich pigmentace. Účinné složky, které působí kombinovaně, dodávají energii a vitalitu vlasovým kořínkům, stimulují vlasové folikuly, podporují růst hustých a zdravých vlasů. 

OBJEM: 420 ml

457,50 Kč
Please select variants first

Exkluzivní anti-age bio-komplex bojuje proti stárnutí, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky hlavy, pomáhá obnovit pigmentaci vlasů, vrací jim zdravý lesk. Pravidelné používání šamponu stimuluje tvorbu pigmentových buněk, které zajišťují přirozenou barvu vlasů. Neobsahuje barviva.

APLIKACE:   Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchněte.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ (DĚHEL):    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. vynikající účinek, zejména při ženských obtížích. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. Lidové léčitelství v tomto ohledu dále uvádí, že přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku),přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Zabraňuje ztrátám kostní hmoty.

LIBEČEK LÉKAŘSKÝ:    Má vysoký obsah vitaminů a je močopudný. Tím čistí krev i celý organismus, zlepšuje krevní oběh, léčebně prospívá při srdečních chorobách, dně, revmatismu a onemocnění ledvin. Působí jako mírné rozpouštědlo žlučových a močových kamenů. Celkově posiluje organismus, hlavně nervovou soustavu a svalstvo, působí též jako mírné afrodiziakum. Ženám libeček pomáhá při nepravidelné menstruaci.      

ŽENŠEN PRAVÝ:      Extrakt z kořene ženšenu má výrazné tonizační vlastnosti, stimuluje mikrocirkulaci v pokožce, zlepšuje látkovou výměnu, chrání před negativním vlivem vnějších faktorů.