Šampon RECEPT STAROVĚKÉ ČÍNY pro husté a hebké vlasy

Šampóny

FYTOTERAPIE PRO VLASY PODLE TRADIC STAROVĚKÉ ČÍNY

Číňanky jsou proslulé tím, že mají husté, hedvábné vlasy. Chcete mít také takové? Vyzbrojte se přípravky, které byly vytvořeny na bázi unikátního zpevňujícího komplexu z výtažků legendárních rostlin Východu! Šampon "Recept starověké Číny" od TianDe pomůže vašim vlasům získat ztracenou sílu! Díky užitečným prvkům v jeho složení účinně bojuje se svěděním pokožky hlavy a předchází vzniku lupů. 

OBJEM: 300 ml 

298,00 Kč
Please select variants first

Zpevňující komplex výtažků z kořene Fo-Ti ( he shou wu ), zázvoru a lékořice zpevňuje vlasy, dodává jim pevnost, hebkost, pružnost, přispívá k regeneraci jejich struktury a zachování přírodního odstínu. Mimochodem, název rdesna mnohokvětého ( Fo-Ti ) se překládá jako "hlava starce barvy havraních křídel". Podle čínské legendy jeden šedivý moudrý stařec s pomocí této byliny obnovil své vlasy a navrátil jim původní sytou barvu. Používejte šampon spolu s balzámem-kondicionérem "Recept starověké Číny". Tyto přípravky se efektivně doplňují a při pravidelném používání zesilují vzájemný účinek.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

LÉKOŘICE LYSÁ:   Výtažek z kořene lékořice bojuje se suchou pokožkou hlavy, odstraňuje lupy a pomáhá proti svědění. navíc díky posílení cirkulace krve zabraňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich pevnost a vlasovou strukturu.

ZÁZVOR    Extrakt z kořene zázvoru aktivuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce tonizuje a obnovuje její pružnost.     

KLIMBAZOL je látka působící proti houbovým onemocněním i infekcím kůže. Účinný je proti lupům a ekzémům. Má antimikrobiální vlastnosti. Klimbazol nepůsobí jen proti lupům, ale i vůči dalším infekčním onemocněním vlasové části hlavy. Zlepšuje též kvalitu vlasů, které posiluje. Úlevu může přinášet od svědění hlavy.    

VÝTAŽEK Z KOŘENE FO-TI:   Navrací vlasům přirozený lesk a předchází brzkému vzniku šedin. Kořen Fo-ti pomáhá neutralizovat agresivní hormon dihydrotestosteron  (DHT), který se shromažďuje ve vlasových folikulech a má na svědomí ztrátu přirozené barvy vlasů a jejich vypadávání.