Solná lázeň GRAPEFRUIT

Tělové soli

ZATOČTE S CELULITIDOU

Dopřejte si mořskou lázeň přímo ve své koupelně a po hlavě se ponořte do příjemného exotického dobrodružství! S osvěžující vůní zralého grepu se přenesete na prosluněné azurové pobřeží, kde se budete moct uvolnit a vychutnat si luxusní péči. 

HMOTNOST:   50 g

51,00 Kč
Please select variants first

Hoďte všechno za hlavu a jen se hýčkejte! Tělová sůl "Grapefruit" pomůže proměnit vaši pokožku v něžný samet, kterého se budete chtít dotýkat znovu a znovu. Přípravek má konzistenci hustého nasyceného krému, který se snadno nanáší na tělo, přitom zanechává pocit maximální hydratace a hebkosti. Tělová sůl "Grapefruit" se ze 70 % skládá z mořské soli. Drobné krystalky soli šetrně odstraňují odumřelé buňky a stimulují regenerační proces pokožky. 

Má jemný peelingový efekt, aktivuje cirkulaci krve, zvyšuje tonus a pružnost pokožky, přispívá ke zmírnění projevů celulitidy. Výtažek z grapefruitu ve složení přípravku má blahodárný vliv na stav pokožky, změkčuje ji a vypíná. Povzbuzující, pikantní vůně šťavnatého grepu vám daruje pocit svěžesti a naplní energií. Pohodlné balení soli umožňuje vychutnat si hladkou pokožku, ať jste kdekoli. Stačí dát si přípravek do kabelky a vzít ho s sebou na cesty, aniž byste si museli odepřít voňavé spa potěšení! 

APLiKACE:   Rovnoměrně naneste na vlhkou pokožku. Jemně promasírujte a pečlivě opláchněte vodou.


AKTiVNÍ SLOŽKY:   

GRAPEFRUIT:   Výtažek z grapefruitu vyživuje pokožku, dodává jí hebkost a pružnost. Bio-flavonoidy, proteiny a glykosidy, které jsou v grepu obsaženy přirozeně zvyšují vitalitu a obranyschopnost organismu.

MOŘSKÁ SŮL:   Čistí pokožku, dodává jí potřebné mikroprvky, aktivuje látkovou výměnu, zlepšuje tonus a elasticitu pleti, která je pak hladší a sametově hebká.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: