Sprej na objem a pružnost vlasů ALOE STYLING

Speciální vlasová péče

Péče o vlasy a ideální účes v jednom? Díky novému stylingovému spreji na vlasy s aloe "Objem a pružnost" od TianDe je to opravdu reálné. Můžete zafixovat účes, dodat vlasům objem, zvýraznit jednotlivé prameny nebo vytvořit lokny. Experimentujte a dopřávejte si změnu každý den! Zapomeňte na fixační přípravky, které poškozují vlasy. 

OBJEM: 200 ml

298,00 Kč
Please select variants first

Díky spreji od TianDe budou vaše kadeře vypadat dokonale a přitom zůstanou zdravé. Chtěla byste si dneska vykouzlit veselé lokýnky? Se stylingovým sprejem to bude hračka! Natočte si vlasy obvyklým způsobem a pak je zafixujte pomocí spreje od TianDe. Dáváte přednost přirozenému vzhledu, ale chcete, aby vaše vlasy vypadaly upraveně? Pak vlasy umyjte, lehce je vysušte ručníkem, aplikujte sprej s aloe a nakonec je vysušte fénem. Vlasy získají přirozený objem a budou se krásně lesknout. Trápí vás elektrizující vlasy? Aplikujte sprej s aloe od TianDe na suché vlasy v závěrečné fázi úpravy účesu a zapomeňte na svoje trápení. 

APLIKACE:  Naneste stylingový sprej na vlhké nebo suché vlasy a užívejte si dokonalý vzhled svých vlasů.AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALOE VERA:   Šťáva z listů aloe vera obsahuje latex, pryskyřici, minerální látky, silice, aldehy nebo ketony a další látky. Efektivně hydratuje, uklidňuje a hojí pokožku, stimuluje její obnovu.

PANTHENOL:   Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje jejich podráždění. V případě výskytu prasklinek nebo jiných poškození působí hojivě.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: