Tělová sůl HORKÝ ZÁZVOR

Tělové soli

CELULiTiDA BUDE MiNULOSTí

Tělová sůl Horký zázvor vám pomůže v boji s nedokonalostmi. Zázvor v kombinaci s mořskou solí propůjčuje pokožce hladký a hedvábný vzhled, pomáhá redukovat celulitidu a viditelně vypíná pokožku. Přípravek má dvojí účinek: - zázvor výborně zahřívá pokožku, zlepšuje mikro-cirkulaci krve a tím podporuje dostatečnou výživu pokožky.

251,00 Kč
Please select variants first

Mořská sůl skvěle čistí a odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis. Zvyšuje se pružnost a tonus pokožky, buňky vstřebávají množství důležitých a prospěšných prvků. Krystalky soli při styku s pokožkou zajišťují skvělý masážní účinek. Při nanášení přípravku na problémové partie nejen pečujete o svou pokožku, ale zároveň provádíte prospěšnou lymfatickou masáž a drenáž pokožky. Při pravidelném používání bude vaše pokožka vypadat po každé aplikaci lépe a lépe. 

APLiKACE:   Naneste na problémové partie, promasírujte a následně opláchněte.AKTiVNÍ SLOŽKY:

ZÁZVOR:   Extrakt ze zázvorového kořene aktivuje mikro-cirkulaci a látkovou výměnu v pokožce, tonizuje a vypíná kůži, obnovuje její pružnost.

MOŘSKÁ SŮL:   Čistí pokožku, dodává jí potřebné mikroprvky, aktivuje látkovou výměnu, zlepšuje tonus a elasticitu pleti, která je pak hladší a sametově hebká.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: