Tělová sůl s MOŘSKÝMI ŘASAMI

Tělové soli

Tělová sůl s mořskými řasami efektivně čistí pokožku, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky. Ve složení přípravku je řasa z Tichého oceánu obsahující fucoidan a kyseliny alginové, které pomáhají udržovat vlhkost v pokožce. Fucoidan stimuluje regenerační procesy, zlepšuje pružnost pokožky a odvádí toxiny. Kyseliny alginové hydratují, regenerují, vyživují pokožku a udržují její pružnost.

HMOTNOST:   150 g

172,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE:   Naneste na tělo jemnými krouživými pohyby malé množství soli, nechte několik minut působit a poté pečlivě opláchněte vodou. Tělové soli od TianDe je možné používat 2-3krát týdně.

AKTiVNÍ SLOŽKY:

MOŘSKÁ SŮL:   Čistí pokožku, dodává jí potřebné mikroprvky, aktivuje látkovou výměnu, zlepšuje tonus a elasticitu pleti, která je pak hladší a sametově hebká.

MOŘSKÉ ŘASY:   Mořské řasy obsahují množství důležitých prvků: jód, hořčík, sodík, vápník, zinek, které hrají důležitou roli v naší odolnosti proti stresu. Obsahují hodně polyfenolů, mají antioxidančný a protirakovinný účinek, jsou zásadité a pomáhají redukovat metabolické překyselení organismu. Mají protivirové, protizánětlivé, protiplísňové a antibakteriální účinky.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: