Tělový deodorant "ALUNIT se ŠALVĚJÍ"

Hygiena

PRO OCHRANU CITLIVÉ POKOŽKY

Spray deodoruje pokožku, přičemž nenarušuje funkci potních žláz - na rozdíl od běžných deodorantů, které obsahují aluminiové soli.
Základem deodorantu ve spreji je alunit, což je minerál vulkanického původu, který spolehlivě ničí bakterie. Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení.
Deodorant ve spreji neobsahuje aluminiové soli, alkohol, parabeny ani barviva. Je velice efektivní.

VYDATNOST:  při každodenním používání 3-4 měsíce

OBJEM: 100ml

295,00 Kč
Please select variants first

Účinná a praktická náhrada běžně dostupných deodorantů zaručuje zdravotní nezávadnost a dlouhodobý pocit svěžesti bez zápachu.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ :   Základem deodorantu ve spreji je alunit, což je minerál vulkanického původu, který spolehlivě ničí bakterie. Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení.

Deodorant ve spreji neobsahuje aluminiové soli, alkohol, parabeny ani barviva. Je velice efektivní.
Hodí se pro aplikaci po epilaci, zklidňuje pokožku a pečuje o ni. Je vhodný i pro nastávající a kojící maminky.
Vysušuje vyrážku na těle a zabraňuje podráždění pokožky. Může se nanášet na chodidla a dlaně.
Zaručuje svěžest po dobu 24 hodin.AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.  

ŠALVĚJ:    Lístky šalvěje jsou zdrojem fytoestrogenů - rostlinných analogů hormonů. Přispívají k regulaci menstruačního cyklu u žen.

ZINEK:   Je stopový prvek mládí a krásy, který hraje klíčovou roli ve fungování všech buněk našeho těla a který nemá stejný význam při udržování zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Zinek má antioxidační vlastnosti, inhibuje proces předčasného stárnutí těla. Je nezbytný pro syntézu vysoce kvalitního kolagenu a keratinu - bílkoviny vnější vrstvy vlasů, kůže a nehtů, které zajišťují jejich mechanickou pevnost. Reguluje činnost mazových žláz a řídí sekreci mužských pohlavních hormonů, které způsobují vypadávání vlasů a plešatost u mužů i žen. Jeho nedostatek zrychluje tvorbu vrásek, může způsobit vznik akné (akné) a dalších kožních onemocnění, špatné uzdravení ran, matné a rozštěpené vlasy, bílé skvrny na nehty.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: