Termoochranný sprej KERATIN pro barvené vlasy

Speciální vlasová péče

Vytvářejte módní styling, používejte moderní přístroje a nemějte strach o zdraví svých vlasů. Sprej ochrání vaše vlasy před poškozením a pomůže udržet jasnou barvu a pevnou strukturu.Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy: - účinně chrání před teplem - snižuje škodlivé účinky při úpravě vlasů elektrickými přístroji - dodává objem - chrání zářivé barvy barvených vlasů - má antistatické účinky.

OBJEM:   200 ml

314,00 Kč
Please select variants first

APLIKACE:   Přípravek nastříkejte na vlhké či suché vlasy po celé jejich délce, pro získání většího objemu naneste ke kořínkům vlasů.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KERATIN:   Aminokyseliny keratinu pronikají až do hloubky vlasů. Vyživují vlasovou pokožku, vyplňují poškozená místa a spojují šupinky. V neposlední řadě obnovují přirozenou vrstvu keratinu, zesilují každý vlas a přidávají tak účesu objem.

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ:   Výtažek z rozmarýnu lékařského osvěžuje, tonizuje a potlačuje množení bakterií. Má antimikrobiální, antiseptické a protizánětlivé účinky. Pleť čistí, zjemňuje a zklidňuje.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ:   Přispívá k normální činnosti ledvin. Podporuje vylučování vody z organismu, normální funkci prostaty, přispívá k udržení nebo znovuobnovení přirozené obranyschopnosti.

PANTHENOL:   Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje jejich podráždění. V případě výskytu prasklinek nebo jiných poškození působí hojivě.

VITAMÍN E:   Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: