Vyživující Balzám na vlasy ALOE VERA

Balzámy a Masky

Uchovává vlhkost v jemných vlasech, vyživuje a posiluje jejich strukturu, díky čemu vlasy získávají mnohem větší objem. Po použití balzámu jsou vlasy měkké, hedvábné a získávají přirozený lesk. Pro matné a tenké vlasy.

OBJEM:  460 ml

306,00 Kč
Please select variants first

NÁŠ TYP:   Pro ideální péči o vaše vlasy pravidelně kombinujte balzám se Šampónem aloe vera.


Nehledejte jen balzám na vlasy, ale i balzám na duši

Bohatý a zdravý účes není jen viditelnou vizitkou vaší fyzické krásy, ale podepisuje se i pod vnitřním rozpoložením a pohodou. Balzám s výtažkem z aloe spojuje vlastnosti kondicionéru a přípravku, který komplexně pečuje o vaši bujnou kštici. Díky němu budou vaše vlasy po celé délce hydratované a oslnivě lesklé. Balzám navíc působí jako prevence proti tvorbě lupů a vypadávání vlasů. Aktivní složky příznivě působí jak na vlasy, tak na pokožku hlavy. Balzám na vlasy s aloe vera se brzy stane v koupelně vaším nepostradatelným kosmetickým pomocníkem pro vykouzlení skutečně bohatého účesu. 

Zelený zázrak znaly už starověké civilizace

Aloe vera je sukulent, který patří mezi nejstarší léčivé rostliny. Latex a gel aloe obsahují látky příznivé pro celý lidský organismus. Bezpočty vědeckých prací vyzdvihují jeho schopnost podporovat léčbu popálenin, vyrážek, ekzémů nebo působit antibakteriálně a příznivě podporovat kondici imunity. Komplexní hojivé schopnosti aloe znaly už i nejstarší civilizace. Po tisíce let využívaly léčitelé extrakty ze sukulentu v oblasti Středomoří, starověké Persii, Indii, Řecku nebo Egyptě. Není tak divu, že aloe nechybělo ani v kosmetice samotné Kleopatry. Od 30. let minulého století stojí zelený sukulent i v popředí zájmu moderní medicíny. Zkrátka, aloe je nedocenitelnou lékárničkou a kosmetickým darem samotné přírody. 

Udělejte dojem oslňujícím a zdravým účesem. Balzám dodá vašim vlasům vše potřebné

  1. Zjemňuje vlasy
  2. Chrání vlasy před poškozením
  3. Vytvoří působivý objem
  4. Šetrně pečuje i o pokožku hlavy

Radiace nebo plešatost. Vědecké práce doceňují přínos aloe

Věděli jste, že v 50. letech 20. století američtí vědci zkoumali význam aloe při léčbě popálenin způsobených radiací. Zjistili, že sukulent prokazatelně přispívá ke zlepšení stavu kůže i při takto extrémních poraněních. O 20 let později pak egypští vědci prokázali hojivé účinky aloe při projevech akné nebo ekzému. Současně sukulent výrazně pomohl i při léčbě plešatosti.

Saponiny, vitamíny nebo kyselina salicylová. Aloe je látkami přímo nabitá

Gel a latex aloe pravé obsahují přírodní saponiny, které jsou povrchově aktivními látkami a vyznačují se silným pěněním. Za výborné analgetické, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti sukulentu pak mohou steroly. Kromě jiného se v zelené rostlině ukrývá i velké množství vitamínů, minerálních látek, kyselina salicylová, aloin a polysacharidy. 


SPECIÁLNÍ TYP:   Dodejte svém účesu lesk a objem

Pro vytvoření skutečně objemného, působivého a pružného účesu použijte Sprej na vlasy s Aloe. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:  

ALOE VERA:   Šťáva z listů aloe vera obsahuje latex, pryskyřici, minerální látky, silice, aldehy nebo ketony a další látky. Efektivně hydratuje, uklidňuje a hojí pokožku, stimuluje její obnovu.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: