Zklidňující a pečující šampon BYLINNÝ ODVAR

Šampóny

LÉČIVÁ SÍLA BYLIN PRO VAŠE VLASY

Naše vlasy to nemají jednoduché: horký vzduch při fénování, rozžhavená žehlička a celá řada stylingových přípravků pomalu, ale jistě ničí naše přirozeně krásné kadeře. Svědění pokožky hlavy, roztřepené konečky a vybledlá barva se stávají našimi věrnými společníky. Již od nepaměti se však pro zklidnění citlivé pokožky hlavy a vrácení vlasům ztraceného lesku používaly odvary z léčivých bylin. 

OBJEM:  300 ml

251,00 Kč
Please select variants first

Účinnost bylinných odvarů se stala inspirací pro vytvoření fyto formule zklidňujícího pečujícího šamponu od TianDe. Jitrocel, mateřídouška a heřmánek - 100% přírodní rostlinný komplex z léčivých divoce rostoucích rostlin Altaje. Bylinné složení doplňuje regenerační účinek panthenolu, který má příznivý vliv na vlasy a pokožku hlavy při suchosti a přebytečné mastnotě. Zklidňující pečující šampon od TianDe oživuje tenké, ochablé, poškozené vlasy a dodává jim zdravý lesk Neobsahuje parabeny a barviva, což znamená, že pečuje o vaše vlasy maximálně šetrně.

APLIKACE:   Naneste na vlhké vlasy, promasírujte a důkladně opláchněte.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

HEŘMÁNEK PRAVÝ:        Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky - éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky. Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.

TYMIÁN OBECNÝ: Extrakt tymiánu zlepšuje látkovou výměnu, aktivuje buněčnou výživu. Listy Tymiánu mají příjemně osvěžující aroma. Dodává potřebné síly organismu, doporučuje se při dýchacích obtížích, kašli a zažívacích potížích. Je jedinečný v tom, že daruje horko v zimě a pocit chladu v parných dnech.

PANTHENOL: Nemá mezi prostředky v ošetřování pokožky konkurenta. Při kontaktu s kůží se panthenol přemění na kyselinu pantothenovou , ta je nedílnou součástí všech tkání našeho organismu. Při narušení celistvosti pokožky panthenol kompenzuje nedostatek kyseliny pantothenové. aktivně stimuluji regeneraci vrchních vrstev pokožky a narušený povrch se tak hojí mnohem rychleji - např. při pořezání. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a znecitlivující účinky

JITROCEL KOPINATÝ:   Extrakt z listu jitrocele tonizuje při únavě a přetížení, má antimikrobiální účinky.