Zubní kartáček BAMBUSOVÉ UHLÍ

Ústní hygiena

Zubní kartáček "Bambusové dřevěné uhlí" s velmi tenkými štětinami s dřevěným uhlím jemně čistí, leští sklovinu zubů a masíruje dásně, je vhodný pro uživatele se zvýšenou citlivostí zubů a oslabených dásní, Odstraňuje bakteriální plaky i na těžko přístupných místech. 

191,00 Kč
Please select variants first

Kartáček je výborný pro osoby s přecitlivělou zubní sklovinou. Vzhledem ke zvýšené měkkosti a jemnosti štětin nezpůsobuje zubům žádné poranění a co více bezbolestně zvládne svůj úkol. Může proniknout do nejnepřístupnějších míst pro důkladné čištění. Dezinfekce - uhlím má silný antibakteriální efekt, vrací přirozenou bělost zubů, pomáhá zbavit se nepříjemného zápachu, "přitahuje" bakterie a plak. Většího výsledku také dosáhnete, díky používáním zubních past a gelů od TianDe.

NÁŠ TYP:   Zubní kartáček by měl být vyměněn, pokud jsou štětiny deformovány. Životnost zubního kartáčku by neměla přesáhnout 2-3 měsíce.


AKTiVNí SLOŽKY:

HNĚDÉ UHLÍ   pomáhá odstraňovat z těla nečistoty a toxiny. Navrací zubům svěží vzhled a čistotu. Odstraňuje odumřelé části dásní, stimuluje obnovu buněk, kůže je poté hebčejší a zdravější.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: