Zubní pasta EXTRA WHITE PRO

Vyprodáno Ústní hygiena

Pasta zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak, který způsobuje tvorbu bakterií a zubního kamene. Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny, odstraňuje odolné skvrny od tabáku a kávy. Díky obsahu sloučenin vápníku, fosforu a fluoridu sodného (hmotnostní podíl fluoridu není vyšší než 0,13 %) předchází zvýšené citlivosti a posiluje sklovinu. Osvěžuje dech na dlouhou dobu. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který poskytuje čištění ultrazvukem. 

HMOTNOST: 60 g

150,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE:   Čistit zuby 1 - 2 krát týdně. Nepolykat. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který poskytuje čištění ultrazvukem. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:

FLUORID SODNÝ   V současnosti preferovaná forma fluoridu, která má vysoce remineralizační účinky a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnost snadno a rychle se rozkládat na aktivní ionty, které začínají působit již během 1 - 3 minut.

KYSELINA KŘEMIČITÁ   Hydratovaný oxid křemičitý je jemný abrazit, který se získává z křemíku. Jeho sférické pelety efektivně čistí zubní sklovinu, aniž by ji poškozovaly.

MENTOL   Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach.

HYDROGENFOSFOREČNAN VÁPENATÝ   Jeho částečky šetrně čistí zubní sklovinu, bohatým zdrojem vápníku a fosforu, které tvoří zubní sklovinu. Díky tomuto prvku se zlepšuje remineralizace neboli doplňování  chybějících minerálů.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: