Zubní pasta s Kaolinem a Šalvějí "DR.TAJGA"

Ústní hygiena

PŘÍRODOU K SILNÝM A ZDRAVÝM ZUBŮM

Tato zubní pasta umožňuje řešit problémy s dásněmi, zpevňuje dásně, předchází vzniku zubního kazu, posiluje zubní sklovinu, dodává svěží dech. Komplexní zubní fytopasta - obsahuje přírodní kaolin a extrakty rostlin z Taigy, které posilují zuby, působí preventivně proti paradentóze. Čistí zuby, bez poškození skloviny, aroma pastě dodávají přírodní oleje a extrakty. Pasta neobsahuje fluorid, parabeny, umělé aromatické látky a barviva. Tato pasta je součástí řady Dr.Taiga, která využívá unikátní sílu rostlin, rostoucí v Taize.

OBJEM: 75 ml

232,00 Kč
Please select variants first

Tato zubní pasta je součástí řady Dr. Tajga. V tajze najdete opravdu jedinečné rostliny, které mají obrovskou léčivou sílu. Vybrali jsme to nejlepší z nich a vytvořili jsme řadu orálních produktů, které se postarají o váš sněhobílý úsměv a zdraví vašich dásní. 

APLiKACE:   Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně, zabráníte tak vzniku parodontálních problémů. Pastu nepolykejte


AKTiVNí SLOŽKY:

JALOVEC   Extrakt ze sibiřského jalovce je silný sterilizátor, má silné antiseptické vlastnosti a dodává dechu příjemnou vůni. 

ŠALVĚJ   Extrakt ze šalvěje zastavuje zánětlivé procesy a zjemňuje kůži. Má antimykotický účinek. prodlužuje pocit čistoty a svěžesti.

VÁPNÍK   Citrát vápenatý posiluje zubní sklovinu, čímž snižuje její citlivost.

BÍLÁ HLÍNA   jemně odstraňuje zubní plak a zabraňuje vzniku zubního kazu . Dokonale absorbuje všechny nadbytečné látky v ústní dutině, čímž zabraňuje růstu bakterií a následnému zapáchání z úst.

EXTRAKT HEŘMÁNKU   Ve stomatologii se hojně užívá při onemocněních dutiny ústní a krku. Je to výborný přípravek při krvácení dásní.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: