Zubní pasta ZELENÝ ČAJ A ŽENŠEN

Ústní hygiena

PRVOTŘÍDNÍ OCHRANA ZUBŮ I DÁSNÍ!!!

Zajišťuje komplexní péči o ústní dutinu, důkladně odstraňuje zubní plak, pečuje o zdraví dásní, předchází zubnímu kazu a osvěžuje dech. Zubní pasta obsahuje přírodní antibakteriální složky extraktu ze zeleného čaje a mentolu. 

HMOTNOST: 120 g

188,40 Kč
Please select variants first

Extrakt z kořene ženšenu Sanchi pomáhá normalizovat metabolické procesy v tkáních parodontu. Vhodné pro pravidelné používáni díky jemné čisticí formuli na bázi hydratovaného oxidu křemičitého a absenci ve složení pasty fluoru, parabenů, triclosanu a chlorhexidinu. Doporučujeme používat společně s kartáčkem na zuby "Prodental". 

APLiKACE:   Pro čištění zubů stačí na kartáček nanést menší množství zubní pasty. Zhruba o velikosti hrášku. Zuby čistěte minimálně 2x denně, ideálně po každém jídle. Odměnou vám budou zdravé zuby i dásně a krásně zářivý úsměv.


Zdravé zuby a dásně vám zajistí výtažky zeleného čaje a ženšenu Sanchi

Kdo by si nepřál mít krásné a zdravé zuby bez kazů? Dopřejte svým zubům a dásním dokonalou kombinaci rostlinných výtažků pro zdraví celé ústní dutiny. Vyzkoušejte účinky zubní pasty s výtažky ze zeleného čaje a ženšenu Sanchi. 

  1. Pečuje o citlivé zuby
  2. Odstraňuje zubní plak
  3. Udržuje zdraví dásní
  4. Předchází zubnímu kazu 

SPECiÁLNÍ TYP:    

Pro svěží dech po celý den

Chcete mít svěží dech po celý den? Mějte vždy po ruce Fyto ústní vodu. Díky aktivním složkám udrží váš dech svěží a navíc pomůže předejít problémům se zuby a dásněmi. 


AKTiVNí SLOŽKY:

ŽENŠEN SANCHI   má výborné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Má schopnost zastavovat krvácení a pomáhá snižovat otoky. Zklidňuje tak podrážděné dásně, přispívá k jejich posílení a účinně zabraňuje vzniku paradentózy.

ZELENÝ ČAJ   je známý pro své antibakteriální, protizánětlivé a zklidňující účinky. Výtažky ze zeleného čaje tak poskytují péči o zdraví celé ústní dutiny.

MENTOL   dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu. Účinně působí proti bakteriím v ústní dutině a chrání tak před zubním kazem. Zároveň má velmi dobré protizánětlivé, ochlazující a analgetické schopnosti, takže je ideální volbou pro citlivé zuby a dásně.

OXID KŘEMIČITÝ   působí v zubní pastě jako šetrné abrazivo. Velmi dobře odstraňuje skvrny a zubní plak. Oxid křemičitý navíc posiluje zubní sklovinu.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: