- PÁNSKÁ VLOŽKA Tajemství Císařských Komnat -

Chrání prostatu a navrací tak mužnou síla, energii a vytrvalost


Je známo, že v komnatách starých čínských císařů, kromě hlavní manželky, bylo dalších 39 manželek a 81 konkubín. K zachování velikosti těla a ducha vládci používali zázračné oleje a léčitelé pro ně připravovali speciální rostlinné esence (fytokomprese), díky nimž si i starší vládcové navrátili sílu a mužnost.

Pánská vložka obsahuje fytokompozici, která:

  • přispívá k obnově mužné síly a potence,
  • podporuje zdravou mikroflóru, brání růstu a vývoji bakterií,
  • zlepšuje mikrocirkulaci krve v genitáliích,
  • výraznou měrou přispívá k léčbě zánětu prostaty a močových cest,
  • zvyšuje celkovou odolnost organismu,

POPIS:    Pánská vložka "Tajemství císařských komnat" je účinným hygienickým prostředkem, který navrátí mužům pocit rozpuku všech sil! Obsahuje bylinnou směs ze speciálně vybraných rostlin čínské medicíny, které nejúčinněji ovlivňují "druhé srdce muže" ( prostatu) . Toto unikátní složení biologicky aktivních látek brání růstu a vývoji bakterií pomáhá bojovat proti stagnaci, přispívá k obnově mužské potence, má pozitivní vliv na urogenitální systém, podporuje zdravou mikroflóru a zachovává dokonalý komfort.

Říkáte si určitě, že vložky jsou jen pro ženy, proč bych ji měl nosit, jsem přece muž. Odpověď je velmi prostá. Místo aplikace vložky, tedy vlepení do slipů, je nejbližší prostatě, ten druhý a podstatnější důvod je, že sliznice konečníku přenese všechny účinné látky 100% do těla - tedy máme tu 100% účinnost a možnost vyřešit tak své problémy ve velice krátkém časovém období. Účinky jsou znatelné již po několika dnech nošení (viz. níže APLIKACE).  

OBSAH BALENÍ:   1 ks bylinné vložky

Maloobchodní CENA:     79,- Kč


ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:    Prostata je jedním z nejdůležitějších orgánů mužských genitálií, v Ájurvédě je nazývána "druhé srdce muže". Je to ona, kdo produkuje takzvaný prostatický džus, který je součástí spermatu. Prostata je také zodpovědná za proces erekce a také se podílí na produkci hormonů. V případě zánětu prostaty, všechny tyto funkce jsou určitým způsobem narušeny a člověk zažívá nejen nepříjemné fyzické pocity, ale také psychické nepohodlí.

Stres, sedavý životní styl, zvýšený přísun alkoholu a kouření, nadváha, nekvalitní strava a nepravidelný sexuální život - každý z těchto faktorů může způsobit problémy. Podle statistik se již každý třetí muž potýká s problémy s prostatou, a to muži v nejproduktivnějším věku - od 25 do 45 let.

Sledujte sami sebe pokud se u Vás neobjeví následující příznaky problému s prostatou: pocit pálení v perineu a v močové trubici, zvýšené nutkání, dlouhé noční erekce, zrychlená ejakulace, zvýšená celková únava organismu, deprese, zvýšená úzkost, snížení sexuální účinnosti neboli chuti na sex. Pokud si všimnete aspoň jeden příznak z výše uvedených, je to vážný důvod se obrátit na svého lékaře. Vložka je hygienický prostředek, který je vhodné používat společně se stanovenou léčbou.

Jak si tedy můžete pomoci? V prvé řadě nezapomeňte na prevenci. Zdravý životní styl tj. kvalitní spánek, dostatečný odpočinek, bohatá strava, sportování a celkově dostatek pohybu (alespoň 1 hodinu denně aktivního pohybu) a v neposlední řadě doplňky stravy nejlépe od společnosti tianDe a to ve formě fytocenterů, "mužských" čajů a dalších prostředků, ktetré Vám pomohou vyhnout se vážným problémům.

Pánská vložka "Tajemství císařských komnat" - je účinným hygienickým nástrojem, který pomůže nám mužům cítit se prvotřídně!!

Tato vložka obsahuje speciální fytomembránu, která se skládá ze speciálně vybraných rostlin používaných v čínské medicíně, chlorhexidinu a kafru. Rostliny, které tvoří fytokompozici, mají antibakteriální a antivirové vlastnosti, mají protizánětlivé a hojivé účinky. Práce na principu komprese mají příznivý účinek na mužské tělo a "druhé srdce muže" - prostatu.

Jak jistě víte, jednou z příčin mužských problémů je stagnace v pánevní oblasti. Vznikají kvůli pomalému krevnímu oběhu: krevní cévy prostaty jsou málo a poměrně malé velikosti. Aktivní součásti vložky přispívají k rozšíření krevních cév, zlepšují krevní oběh, pomáhají bojovat proti celkové stagnaci.

APLIKACE:    Balení obsahuje jednu vložku. Tato se aplikuje nalepením do slipů (používejte slipy z přírodních materiálů, ty totiž nenarušují svým působením přirozené klima v rozkroku), aby aktivní fytomembrána s bylinkami přilnula co nejlépe na oblast mezi konečníkem a šourkem, jedna vložka má účinnost 24 hodin, poté je nutno vyměnit za další.

PRŮBĚH APLIKACE:   Délka užívání vložek je individuální v závislosti na vašem zdravotním stavu.

10 dnů - Preventivní program - (10 vložek) Tento program je důležitý z hlediska vyvarování se pozdějších vážných problémů s urogenitálním systémem v budoucnu.

21 dnů - Ozdravná kůra - (21 vložek) V závislosti na závažnosti zdravotního problému, je možno nosit bez přestávky 1-3 měsíce 

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ŠIŠÁK BAJKALSKÝ:  Kořen šišáku je silným přírodním stimulantem. Má pozitivní vliv na cévy, flavonooid bajkalin má silné močopudné účinky a zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím. Pozitivně ovlivňuje funkci močového měchýře a močových cest. 

PYRROSIA:    Obsahuje katechinové třísloviny a flavonoid kvercetin. Výtažek z rostliny má pozitivní vliv na urogenitální systém, výrazně pomáhá při infekcích močových cest, zánětu močového měchýře, jakož i zánětu pohlavních orgánů, při léčbě močových kamenů a bolestivém močení. 

CHLORHEXIDIN:   Je univerzální baktericidní prostředek se širokým spektrem účinků. Chlorhexidin působí účinně proti řadě infekcí, podobně jako antibiotika, ale nemá jejich vedlejší účinky a bakterie si na něj nemohou "zvyknout". Během posledních 60 let používání CHX se nevyskytly CHX resistentní organismy. Látka je vysoce účinná v boji proti řadě bakteriíí, kvasinek a virů. 

KAFR:   Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek 

REBARBORA: Kořen rebarbory obsahuje množství prospěšných látek, které udržují tonus organismu a oddalijí proces stárnutí. Napomáhá zvýšení potence. 

SMLDINEC CHLUPATÝ: Hlavními účinnými látkami smldince jsou steroidní glukosidy, které mají schopnost vázat cholesterol a napomáhat jeho vylučování. Smldinec je velmi účinný při narušení pohlavních funkcí u mužů, posiluje imunitní systém, má protizánětlivé vlastnosti. Jako stimulant je vhodný ke zvýšení toku žluči. 

JÁDRA Z BROSKVÍ:   Napomáhají zlepšení hormonální hladiny a mají pozitivní vliv na činnost prostaty. Obsahují mnoho vitamínů PP, B17 a minerálních látek - železo, fosfor, draslík, sodík, hořčík a vápník.

LÝKOVEC:   Pupeny lýkovce mají antibaktertiální účinky, má močopudné a povzbuzující účinky na organismus

KOZINEC:    Kořen kozince je bylinou dlouhověkosti a mužné síly. Pryskyřice kozince má díky vysokému obsahu selenu, flavonoidů vitamínu C a E výborná antioxidační schopnosti. Chrání buňky proti útokům volných radikálů a lokálně zlepšuje imunitu. Má schopnost podporovat fyzickou a mentální aktivitu. 

RÉVA VINNÁ:   Slupka červeného vína obsahuje velmi silný antioxidant resveratrol, který bývá nazýván"fontánou mládí", protože má schopnost prodlužovat život. Má i protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, zlepšuje činnost mitochondrií, které jsou základními energetickými centry každé buňky.