- Pánský sprchový gel se stříbrem -

Svěžest pro dynamické muže!


Sprchový gel nabízí:

  • dlouhotrvající a delikátní vůni citronu, zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům
  • hustou pěnu a tím sníženou spotřebu
  • vysoké antibakteriální desinfekční účinky díky koloidnímu stříbru
  • regeneraci pokožky
  • dokonalou ochranu před vnějšími vlivy a UV zářením
  • udržení přirozeného pH pokožky

POPIS  Tak, jako všechny výrobky tianDe i tento je navržen tak, aby jeho účinky byly v souladu s přírodou. Sprchový gel je navržen podle zvláštností mužské pokožky. Ve složení pánského sprchového gelu od TianDe se nachází dezinfekční a antibakteriální koloidní stříbro. Ničí mikroorganismy a brání vzniku nepříjemného zápachu. Zároveň poskytuje silný a dlouhotrvající dezodorizační účinek. Kromě toho má koloidní stříbro protizánětlivý a hojící účinek, v kombinaci s dalšími aktivními složkami sprchového gelu zmírňuje podráždění, hojí drobné ranky, zjemňuje, chrání před zápachem potu.

Přípravek výborně pění. Má dlouhotrvající, ale přitom velice delikátní svěží vůni. Zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům.Neobsahuje parabeny ani barviva.

POUŽITÍ:   Rovnoměrně naneste na vlhkou pokožku a poté důkladně opláchněte vodou.

OBSAH BALENÍ:   250 ml 

OBJEM: 250ml

Běžná cena: 243,- Kč

V.I.P. Zákazník: 158,- Kč


PROČ SE MUŽI POTÍ VÍCE NEŽ ŽENY:   Jelikož jsou muži od přírody předurčeni k tomu, aby vedli aktivnější způsob života a hodně fyzicky pracovali, potřebují výkonný systém chlazení těla. To je důvod, proč je pocení mužů mnohem vyšší než u žen. Muži se potí více při stresu a vzrušení, silněji se potí také v noci. Proto se sprchují minimálně dvakrát denně. Je potřeba vybrat speciální sprchový gel, navržený podle přirozených zvláštností mužského těla. V sortimentu TianDe se objevil pánský sprchový gel se stříbrem.

Jak je známo, že pot má v kombinaci s bakteriemi silný a nepříjemný zápach. Jelikož se muži aktivně potí po celém těle, nejen v oblasti podpaží, je potřeba ničit bakterie na celém těle. Ve složení pánského sprchového gelu od TianDe se nachází dezinfekční a antibakteriální koloidní stříbro. Ničí mikroorganismy a brání vzniku nepříjemného zápachu. Zároveň poskytuje silný a dlouhotrvající dezodorizační účinek.

Kromě toho má koloidní stříbro protizánětlivý a hojící účinek, v kombinaci s dalšími aktivními složkami sprchového gelu zmírňuje podráždění, hojí drobné ranky, zjemňuje, chrání před zápachem potu. Nepřítomnost parabenů a barviv eliminuje riziko alergických reakcí na pokožce.

Pánský sprchový gel se stříbrem vytváří hustou a bohatou pěnu, takže jeho spotřeba je velmi úsporná. Lahvička s gelem vystačí na dlouho.

Svěží vůně sprchového gelu se zalíbí jak zralým mužům, tak i mladíkům. Je pronikavá, dlouhotrvající, ale velmi delikátní. Příjemná vůně je cítit po celý den.

ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:   Proč se vůbec koloidní stříbro používá? Léčivá síla stříbra je známa již tisíce let. Jako prostředek ranhojič se používalo už dávno před naším letopočtem. Už tehdy si totiž lidé všimli, že pokud do rány vloží stříbro, rychleji se zahojí, pacienta rána méně bolí a nepřidružovali se ani vedlejší účinky. Nepřímo tím pojmenovali antibakteriální účinky stříbra, které si tak našlo své pevné místo v medicíně po celé generace. Hojně bylo používáno ve středověku jako prevence proti morovým epidemiím. Právě proto se jídlo ze stříbrných talířů stříbrným příborem, i voda se uchovávala ve stříbrných nádobách - údajně, aby zůstala čerstvá. Ve skutečnosti si už takto lidé dezinfikovali své prostředí aby tak zabránili šíření nákaz. Během obou světových válek se zas zraněným vojákům vkládali stříbrné plátky do ran, aby se zabránilo šíření infekci. V 20. století velké používání stříbra vystřídaly průmyslové vyráběné antibiotika, stříbro však ze zdravotnictví nevypadlo. Dnes se v medicíně opět hojně využívá.

Ve vodě se stříbro přetvoří na mikročástice, velké 0,015 až 0,001 nm, což je dobré pro lidské tělo. Viry v našem organismu jsou velké od 15 do 150 nm, bakterie dokonce ještě větší, a koloidní stříbro může díky své velikosti (či spíše malosti) pronikat přímo do jádra patogenu - a zničit ho. Viry a bakterie se nám objevují i na kůži, takže používání kosmetiky s koloidním stříbrem naši pokožku od patogenů očišťuje. Stříbro se používá i jako pleťové tonikum na obličej a dekolt. Kosmetika s obsahem kvalitního stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled. Stříbrné tonikum je určeno pro všechny typy pleti a věkové skupiny, a příznivé účinky pocítí hlavně ti, jejichž pleť má větší sklon k mastnotě a tvorbě akné.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALLANTOIN:   Allantoin se přirozeně vyskytuje v rostlinách i živočiších. Nachází se v kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Má vynikající regenerační účinky, zjemňuje, zklidňuje pokožku a chrání jí před negativním působením vnějších faktorů (sluneční záření, vítr, mráz, prach). Allantoin chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Často se používá k minimalizaci pórů. Chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření a regeneruje ji. Výrazně omezuje působení volných radikálů. 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO:   Koloidní stříbro má pozitivní účinek na naše zdraví, a to především tím, že zabraňuje množení bakterií. Další možností uplatnění stříbra je to, že urychluje hojení ran. Velmi dobře čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšířené póry a uhříky a snižuje vylučování kožního mazu. Rovněž zklidňuje podráždění a zčervenání pokožky. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled.

OLEJ Z PECEK CITRONU:  Olej z citronu přispívá k posílení pokožky a dodává jí zdravý vzhled. Má vynikající čisticí vlastnosti a také pokožku hydratuje a zjemňuje. Citronový olej má antiseptické, antibakteriální, dezinfekční, tonizující a bělící vlastnosti. Je schopen zpomalit působení enzymu elastázy, který štěpí elastinová a kolagenová vlákna, díky čemuž dochází ke ztrátě pružnosti a pevnosti pokožky. Citronový olej tedy přispívá ke zpomalení procesu stárnutí pokožky. 


— NEPŘEHLÉDNĚTE

Do výbavy každého správňáka rozhodně patří

Produkt pro náročné muže. Šampon je vyvinut speciálně s přihlédnutím k fyziologickým potřebám mužské pokožky. Je výborným řešením pro sportovce a milovníky aktivního odpočinku. Obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální účinky, Panthenol nepostradatelný pro růst kvalitních hustých vlasů Vitamín E chrání je silný antioxidant, vytváří ochrannou bariéru a chrání před poškozením. Při zvýšeném pocení výborně čistí pokožku hlavy a vlasy, osvěžuje. Funguje na třech úrovních najednou posiluje vlasy; kontroluje sekreci mazu u kořínků; chrání pokožku před podrážděním.

Krém na holení tianDe : Vytváří hustou pěnu, Zaručuje pohodlné a šetrné holení, zabraňuje zarudnutí pleti, Zklidňuje a zjemňuje pokožku, Usnadňuje skluz holicího strojku a tak zabraňuje podráždění pletí už během holení. Svými účinky zabraňuje nepříjemnému zarůstání vousů do podkoží pleti. Máta zanechává příjemný chladivý efekt.


Voda po holení zaujme každého muže svou nevtíravou a lehkou vůní, zklidňujícími účinky po holení, svými regeneračními schopnostmi. Voda okamžitě zklidní pokožku po holení, eliminuje podráždění, pokožka pak zůstane svěží po celý den. No a přesně my muži jistě oceníme. Po holení v podstatě už nic jiného nepotřebujeme. Voda obsahuje minimální množství alkoholu, mimoto obsahuje několik funkčních aktivních složek (tzv. spasitelů mužské pokožky) jedná se o allantoin a pantenol.