PÉČE O NOHY

Pečujte o své nohy s TianDe. Vyzkoušejte zahřívací koupel, ulevující krémy, peeling, solné koupele nebo detoxikační náplasti na nohy. Uleví vám od problémů s křečovými žílami, popraskanými patami nebo s následky sedavého zaměstnání. Všechny přípravky obsahují přírodní oleje, bylinné extrakty, hadí tuk nebo čínské byliny. Dopřejte svým nohám pěstěný vzhled, hloubkovou hydrataci a krásnou vůni.  

Solná lázeň na nohy ČAJOVNÍKOVÝ STROM

Díky této koupeli odstraníte únavu a pocit těžkosti Vašich nohou. Pomocí Tea Tree Oleje zamezíte vzniku zápachu nohou.

Solná lázeň na nohy ČÍNSKÉ BYLINY sáček

Těžké a unavené nohy ? Žádný problém pro tenhle žlutý pytlíček. Nejen že obsahuje mořskou sůl, ale také bylinky. Únava a tíha nohou zmizí jak mávnutím kouzelným proutkem. Je to fajn relax po dlouhém dni. Díky obsaženým bylinám sůl navíc velice příjemně voní.

Solná lázeň na nohy LEVANDULE sáček

Koupel nohou v této soli změkčuje hrubou pokožku, kuří oka a mozoly, čistí pokožku do hloubky, zjemňuje jí, má dezodorační účinky, normalizuje pocení.

Detoxikační náplasti na nohy MASTER HERB

Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod. Detoxikační náplasti fungují na vědeckém zjištění, že organismus se zbavuje toxinů přes potní žlázy. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy.

Zahřívací koupel na nohy "TALASSO"

Směs přírodních olejů účinně změkčuje hrubou kůži, kuří oka a mozoly. Stimuluje krevní oběh, má dlouhodobý zahřívací účinek, ulevuje při nachlazení. 

Chladivý masážní gel "SLAVITON"

Speciální gelová konzistence SLAVITONU umožňuje účinným látkám rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období.Masážní gel se používá, jako kosmetický pomocný přípravek, v případě kdy jsou na pokožce nohou viditelné vějířky vlásečnic. 

Zahřívací masážní gel "ORTHOFIT"

Orthofit zlepšuje mikro cirkulaci krve, ve spojení s masáží odstraňuje únavu po zvýšené lokální námaze. Speciální složení gelu 9-ti bylin umožňuje rychlé vstřebávání všech účinných složek přípravku. Napomáhá výživě kloubů, detoxikuje pokožku, odstraňuje nepříjemnou bolest, a mnoho dalších...

Zklidňující masážní gel  "TEKUTÁ NÁPLAST" 

Rychlá pomoc při poranění a námaze. Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla.  

  Hojivá emulze na nohy      "LESNÍ PROCHÁZKA"

Tato emulze zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou. Během chvilky eliminuje pocit těžkých nohou, výrazně dopomáhá proti bolesti kloubů a šlach nohou i rukou.  

Bylinný krém na nohy "DEO KONTROLA" - Dr.Tajga

Regenerační Fytokrém předchází nepříjemnému zápachu a bojuje s nadměrným pocením nohou. Pokožku vyživuje, dodává jí svěžest a spolehlivou ochranu. Regeneruje popraskané paty a navrací jim hebkost. 

Krém na ruce a nohy "LUČNÍ BYLINY"

Díky bohatému obsahu aktivních látek pečuje krém všestranně o pokožku rukou a nohou: hydratuje, změkčuje, tonizuje, napomáhá udržení mladistvého vzhledu a půvabu pokožky, chrání ji před bakteriemi a negativními faktory okolního prostředí. 

Pečující Krém na Nohy s ROZMARÝNEM A PROPOLISEM

Díky bohatému složení krém účinně hydratuje, vyživuje a změkčuje kůži nohou, zabraňuje jejímu zdrsnění a zajišťuje všestrannou péči od špiček prstů až po kolena. Krém nejen zásobuje kůži výživnými složkami, ale pomáhá jí také zbavovat se včas všeho, co nohy opravdu nepotřebují!   

REGENERAČNÍ Krém na Nohy s "HADÍM TUKEM"

Krém má výborné hojivé účinky, rychle obnovuje poškozenou pokožku, zvyšuje její ochranné rysy, po použití je pokožka hebká a sametová. Mezi hlavní účinky hadího tuku patří - regenerace, silný antioxidant, odstraňuje pigmentové skvrny, antibakteriální účinek, antimykotický účinek.