PÉČE O PLEŤ

JAK SPRÁVNĚ URČiT TYP VAŠÍ PLETi ?

— Pleťové řady tianDe —


ŘADA in top +18

Mladá pokožka potřebuje speciální péči.  Právě v teenagerovském věku se odvíjí budoucnost pleti na další dekády. Řada pro mládež poskytuje pokožce všestrannou péči založenou na třech pilířích - čištění, hydratace a ochrana.

Řada MASTER HERBS 18+

Pokud chcete, aby vaše pokožka vypadala dokonale i bez make-upu. Určeno na problematickou pleť všech věkových kategorií. Dokonale ošetří aknózní, mastnou, nečistou a podrážděnou pleť. 

Řada PHYTO CODE 25+

Zelená kosmetika chrání pleť před UV zářením. Obsahuje Cordyceps, bílý čaj a arganový olej a kyselinu hyaluronovou. Určeno pro všechny věkové kategorie.Řada TIBETAN HERBS 30+

Vhodná pro alergickou pleť, všech typů. Tato řada má vysoký ozdravný účinek. Obsahuje cordyceps, šafrán a děhel (ženský žen-šen).

Řada SNAIL SECRET 

Speciální kosmetická řada s ozdravným účinkem šnečího mucínu. 

Řada SHEEP PLACENTA 35+

Vhodná pro citlivou, velmi suchou, podrážděnou pleť. Obsahuje ovčí placentu, látku s velmi vysokým omlazujícím účinkem, kterou využívala již královna Kleopatra. 


Řada MARINE COLLAGEN 35+

Řada FUCOIDAN  35+

Řada ZHEN FEI 35+

Luxusní řada prvotřídní kvality s výtažky lotosu, mořských řas, přesličky. Pravidelným užíváním zajistíte své pleti dokonalý mladý vzhled bez vrásek, vaše pokožka bude opět hladká, pružná a pevná.


Potřebujete poradit s výběrem kosmetiky? Nevíte si rady? Nebo chcete vyzkoušet něco nového?? Neváhejte a napište nám. 

Pro rychlejší vyřízení vašeho dotazu vyplňte prosím i kolonku "Telefonní číslo". Budeme vás kontaktovat a vyřídíme vše rychle k vaší spokojenosti.