- Pleťová voda po holení MAN INSIDE -

Jako správný muž nedává prázdné sliby a odvádí dobrou práci!


Voda po holení zaujme každého muže:

  • svou nevtíravou a lehkou vůní
  • zklidňujícími účinky po holení
  • svými regeneračními schopnostmi

POPIS:   Tato pleťová voda byla vyvinuta speciálně pro mužskou pokožku, protože se od té ženské velice liší. Pleťová svou vůní zaujme každého představitele silného pohlaví, získá si vás především svými účinky. Budete ji mít rádi již po prvním použití. Voda okamžitě zklidní pokožku po holení, eliminuje podráždění, pokožka pak zůstane svěží po celý den. No a přesně my muži jistě oceníme. Po holení v podstatě už nic jiného nepotřebujeme.

Voda obsahuje minimální množství alkoholu, mimoto obsahuje několik funkčních aktivních složek (tzv. spasitelů mužské pokožky) jedná se o allantoin a pantenol. 

OBSAH BALENÍ:     100 ml  

Maloobchodní CENA:     352,-Kč

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALLANTOIN: Allantoin se přirozeně vyskytuje v rostlinách i živočiších. Nachází se v kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Allantoin je krystalická látka, která na pokožku působí tím nejpříznivějším způsobem. Drží si nezaměnitelné místo v kosmetických přípravcích. Značnou měrou pokožku hydratuje a vyživuje a urychluje tak její regeneraci. Napomáhá hojení jemných poranění při holení. Má výrazné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Bezvadně odstraňuje odumřelé buňky a dává tím prostor pro její obnovu.  

PANTHENOL:  Nemá mezi prostředky v ošetřování pokožky konkurenta. Při kontaktu s kůží se panthenol přemění na kyselinu pantothenovou , ta je nedílnou součástí všech tkání našeho organismu. Při narušení celistvosti pokožky panthenol kompenzuje nedostatek kyseliny pantothenové. aktivně stimuluji regeneraci vrchních vrstev pokožky a narušený povrch se tak hojí mnohem rychleji - např. při pořezání. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a znecitlivující účinky

EXTRAKT Z RICÍNOVÉHO OLEJE: Tato látka změkčuje pokožku po holení, vyživuje ji a hydratuje.