Nastartujte turbo růst svých vlasů pomocí tibetských bylin


Jste žena či muž a máte problém s vlasy? A chcete ho řešit? Problémy jsou různé - vlasy vypadávají, nechtějí růst, předčasně šediví, jsou suché nebo naopak příliš mastné, rostou nekvalitní nebo se lámou. Pokud chcete mít krásné a husté vlasy, musíte si uvědomit jednu skutečnost. Kvalita vlasové folikuly závisí na stavu a funkčnosti našich orgánů. To je celá pravda a holý fakt. Při řešení problému s vlasy budeme vycházet ze základních principů Ájurvédského učení. To, že jsou vlasy v nepořádku, je jen signální znamení, že uvnitř těla něco nefunguje tak, jak by mělo. Jaké je naše tělo uvnitř se projeví navenek. Pokud jste čekali nějaký zázrak, tak ty neumím. Tradiční čínská medicína spojuje vlasy s dráhou ledvin a jater. 


PROČ NÁM PADAJÍ VLASY?

U každého z nás je to samozřejmě jinak. Mezi nejčastější spouštěče vypadávání vlasů však patří následující:

 • HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHA - těhotenství, porod, antikoncepce
 • STRES - vnitřní - psychicka, vytížení, nedostatek spánku, neshody apod.- vnější - oxidativní stres - znečištěné ovzduší, UV záření, radioaktivní látky, časté a nešetrné česání či barvení vlasů apod...
 • VOLNÉ RADIKÁLY - stres - produkce protizánětlivých látek - podráždění vlasové pokožky
 • MASTNÉ VLASY Maz - sebum - je produkován mazovými žlázami umístěnými ve vlasové pokožce. Maz chrání vlasy i pokožku před přílišným vysušováním - ČASTÉ STŘÍDÁNÍ MÍSTA POBYTU, NA MRAZU A V TEPLE  -  HORMONÁLNÍ VLIVY - ŠPATNĚ UMYTÝ MAZOTOK. To vše má negativní vliv na vlasovou cibulku, maz působí jako vosk - cibulka udušením zahyne
 • ALOPECIA autoimunitní onemocnění, kdy imunitní systém začne napadat vlasové folikuly - silný stres nebo traumatický zážitek - postihuje i malé děti například při šikaně
 • Je často doprovázena jiným onemocněním - silnou alergií, psychickým onemocněním, onemocněním zažívacího traktu 
 • CHEMOTERAPIE 
 • OTRAVA 

JAK LÉČIT PADÁNÍ VLASŮ A NA CO SE ZAMĚŘIT!

V honbě za krásnými vlasy nemá smysl utrácet stovky a někdy tisíce korun za drahé šampony a různé preparáty, pokud nemáte v pořádku vnitřní orgány. Těmi hlavními orgány jsou ledviny a játra. Je zásadní, aby byla obnovena jejich správná funkce - obnovena (rovnováha) balance. Cílem léčby padání vlasů je odstranění její příčiny.  Tradiční čínská medicína popisuje, že jde většinou o nedostatečnost krve v játrech nebo nedostatek esence ledvin. Játra jsou nejdůležitějším orgánem látkové výměny. Můžete si na hlavu dávat cokoliv, ale pokud nebudou vlasy dostatečně vyživovány a pokožka prokrvena, je to všechno marné. 

Látky, které umožňují růst vlasů, se vytvářejí z ledvinné esence prostřednictvím krve. Kvalita a množství vlasů závisí na dostatku zdravé ledvinné esence a tedy i na množství krve. Dle tradiční čínské medicíny, jsou vlasy zbytky krve​. Zdravá esence - zdravá krev - husté, lesklé, pružné vlasy​. Při nedostatku esence jsou vlasy bez výživy a zhoršuje se jejich kvalita - suché, lámavé, nejsou pěkné napohled, vypadávají tvoří se lupy a svědí.


1. KROK KE KRÁSNÝM VLASŮM - DETOXIKACE

Detoxikační čajová směs "TIBETSKÝ SBĚR"

Prvním a nutným krokem je detoxikace organismu. Čaj má blahodárné účinky na hlavní orgány těla. Zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu. Díky tomuto čaji vyloučíte z těla nadbytečnou sůl a cholesterol. Vnitřní detoxikaci dosáhneme pomocí 30-ti denní kůry  Čajovou směsí TIBETSKÝ SBĚR.

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


2. KROK KE KRÁSNÝM VLASŮM - ZÁZVOROVÁ KŮRA PRO OBNOVU A PODPORU RŮSTU VLASŮ

Speciálně vyvinuto pro péči o poškozené vlasy, které mají tendenci k vypadávání. Komplexní používání prostředků z této série vede ke zvětšení objemu vlasů, vrací jim sílu a zdravý lesk, stimuluje růst nových vlasů. Výborným doplňkem ke komplexu BIO REHAB je revitalizační sérum, které nevyžaduje oplachování. Hojí roztřepené konečky, navrací vlasům hladkost a chrání je při vysoušení a natáčení. 

OBSAH BALENÍ: 3 ks (30-ti denní vlasová kůra)

Běžná cena: 1200,- Kč

V.I.P. Zákazník: 780,- Kč

Řada BIO REHAB je ideální volba pro podporu růstu vlasů:

 • 30-ti denní vlasová kůra
 • Podpora pro obnovu vlasů po porodu
 • Vhodné pro muže i ženy všech věkových skupin
 • Používat při nadměrném stresu
 • Obnova růstu vlasů po chemoterapii
 • Nastupuje okamžitý efekt 
 • Aktivuje vlasové folikuly
 • Dodává potřebné živiny pro kvalitní růst vlasů

OBSAH BALENÍ:

1.Šampon - aktivátor růstu vlasů : Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy bez narušení Ph pokožky. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!

2.Maska - aktivátor růstu vlasů :  Unikátní složení masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Synergické působení složek zajistí mnohonásobně silnější účinek než běžné prostředky. Rychle proniká do vlasového folikulu a zvyšuje jeho aktivitu a sílu. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu. Hydratuje pokožku, zastaví vypadávání stávajících vlasů a obnovuje růst nových. Vlasy jsou pružnější a lesklejší.

3.Vlasové tonikum na podporu růstu vlasů : Je navrženo tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek:

- pomáhá zastavit vypadávání;
- stimuluje růst nových vlasů;
- pomáhá normalizovat činnost mazových žláz;
- zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu;
- pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

ZPŮSOB POUŽITÍ:  Balení obsahuje 1 měsíční vlasovou kůru.

 Šampon používejte 1 - 2x týdně naneste na vlhké vlasy, promasírujte, nechte chvíli působit a poté opláchněte.     Maska se nanáší na předem omyté vlasy šamponem. Při aplikace do pokožky dbejte toho, aby se vám aktivátor nedostal do očí. Extrakt ze zázvoru má pálivý účinek. Po vmasírování do pokožky hlavy nechte působit 10-15 minut, poté opláchněte vlažnou vodou. Aplikujte po každém mytí vlasů.  Pocit tepla až pálení v místě nanesení je normální a žádoucí.                                                                                                  Tonikum - jeho působení je velmi intenzivní. Vtírá se do vlasů ráno a večer po dobu 30 dnů. Pomocí vatového tamponu aplikujte na oblast vypadávání vlasů, vetřete do kořínků a nechte působit. Harmonizuje hormonální, cévní a nervový systém. Působí zároveň, jako aromaterapie. Nevyžaduje oplach.      

AKTIVNÍ SLOŽKY: 

ZÁZVOR:   Extrakt z kořene zázvoru aktivuje cirkulaci a látkovou výměnu v pokožce tonizuje a obnovuje její pružnost. Zázvor zlepšuje výživu vlasových cibulek, urychluje růst vlasů a zpevňuje je.

ANGELICA:   Extrakt z kořene Angeliky eshitaba obsahuje organické kyseliny a fytosteroly - látky, které blokují bolest, svědění a záněty. Zpevňují strukturu buňečných membrán.

LINGZHI:  Extrakt z houby LingZhi chrání vlasy před negativním působením okolního prostředí.

DŘEZOVEC: Plody dřezovce obsahují saponiny, rostlinné glykosidy, které vytvářejí pěnu a jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Bioaktivní složky pečují o pokožku hlavy, normalizují činnost mazových žláz, obnovují přirozenou strukturu vlasů - ty jsou pak poddajnější a pružnější.

MORUŠE BÍLÁ:    Extrakt z kořene moruše dodává pokožce potřebné živiny, aktivně vyživuje vlasové kořínky a tím urychluje růst vlasů.

ŽENŠEN PRAVÝ:   Extrakt z kořene stimuluje mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy a dodáváním výživných látek zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.