Přírodní deodorant NATURAL VEIL

Přírodní deodorant bez chemických přísad


Univerzální přírodní minerál Alunit :

  • Vhodný pro muže, ženy i děti
  • jako plnohodnotná náhrada chemických antiperspirantů - eliminuje zápach, ale nebrání pocení
  • nezanechává stopy na oblečení
  • zastavuje krvácení při holení
  • kloktáním roztoku se zbavíte angíny a bolesti krku v počátečním stadiu
  • velmi účinný proti plísním a mykózám
  • zklidňuje pokožku při poštípání hmyzem
  • lze použít namísto ústní vody po čištění zubů
  • je to prostě nenahraditelný univerzální pomocník v domácnosti i na cestách

POPIS:  100% přírodní produkt vulkanického původu - naleziště jih Číny - krystal alunitu je mimo jiné přírodní alternativa chemickým deodorantům. Krystal alunitu je tisíce let známý v Číně jako prostředek prevence, pro uchování potravin, boje s nepříjemným zápachem a různými chorobami ... Alunit je dar matky přírody, který se v Asii používá od nepaměti. Pomáhá normalizovat stav problematické pokožky. Je možné ho používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky. Krystal zastavuje drobná krvácení a napomáhá hojení ran. V tradiční medicíně se zevně používá v podobě roztoků k oplachování, omývání a vyplachování při zánětech pokožky a sliznice. Je to 100% prostředek proti moučnivce a oparům, efektivně pomáhá při parodontóze a krvácivosti dásní ... Alunit odstraňuje svědění a otoky po kousnutí komárů a much, odstraňuje nepříjemný zápach z rukou (například česneku, ryb, aromatických látek atd.). 

Hmotnost: 60g    Vydatnost 1 rok při každodenním používání. Velikost samotného Alunitu 3 x 5,5 cm - včetně pouzdra 3,7 x 7 cm

Běžná cena: 326,- Kč

V.I.P. Zákazník: 212,- Kč     


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ALUNITU:   Vylučování potu je přirozený fyziologický proces zdravého organismu. Pocení reguluje látkovou výměnu soli a vody v těle, zabezpečuje ochranu proti přehřátí. Velká část vyloučeného potu je z 99% tvořena vodou a normálně je téměř bez zápachu. Příčinou nepříjemného zápachu je součinnost potu s bakteriemi. Mnozí lidé bojují s vlhkostí a nepříjemným zápachem pomocí antiperspirantů.

V čem spočívá nebezpečí antiperspirantů?

Za prvé blokují funkci potních žláz. Aluminiové soli reagují se složkami potu a vytváří nerozpustné sloučeniny, které ucpávají kanálky potních žláz. Organismus trpí přehřátím, nefungují procesy samočištění a všechny škodlivé látky v něm tedy zůstávají. Za druhé aluminiové soli, na bázi kterých fungují antiperspiranty, zvyšují riziko výskytu rakoviny prsu. Aluminiové soli ničí estrogen (hlavní ženský pohlavní hormon). Důsledkem toho se objevují depresivní nálady a vznikají vrásky. Vzhled vlasů a kůže se stává nezdravým, dochází k nerovnováze vody v organismu.

Mnozí lidé se nemohou vzdát antiperspirantů, protože se začínají silněji potit. Ve skutečnosti se jedná o přechodný jev. Organismus se mění, protože byl po dlouhou dobu zbaven jedné ze svých nejdůležitějších funkcí a nemohl úplně eliminovat toxiny. Průměrně za 7-10 dní od chvíle, kdy přestanete používat antiperspirant, se pocení zmírní a dostane do normálu. Deodoranty pomáhají odstranit nepříjemný zápach, jejich hlavní funkce ale není jen aromatizovat pokožku, ale i zničit bakterie. Vždyť právě bakterie v kombinaci s potem vyvolávají zápach, sám pot nepáchne.

V čem spočívá nebezpečí deodorantů s alkoholem?

V mnohých deodorantech se používá ke zničení bakterií alkohol. Může vyvolat pocit pálení, podráždění a svědění, zvláště u čerstvě oholeného podpaží a především u lidí s citlivou pokožkou.

POUŽITÍ KRYSTALU:   Namočte krystal do vody a po koupeli nebo po sprchování jím potírejte podpaží a chodidla, tak jako při použití kuličkového nebo pevného deodorantu. Vždy aktivujte na šířku pod tekoucí vodou, aby voda nezatekla do dna deodorantu nebo si dejte vodu do víčka deodorantu a 1x až 3x ho v ní namočte, podle toho, jak silný roztok potřebujete. Voda povrch krystalu rozpouští a pokrývá pokožku tenkou vrstvou, která bezpečně chrání před bakteriemi. V závislosti na používání se krystal postupně zmenšuje, účinky se však zachovávají do jeho úplného spotřebování. Jeden krystal Vám vydrží mnohonásobně déle než jakýkoli deodorant a to i při každodenním používání. Někdy účinek krystalu nenastoupí ihned, ale třeba po 3-7 denním pravidelném používání. Množství potu se nezmenší, jen zmizí zápach, protože krystal svými antiseptickými a antimikrobiálními účinky nedovolí aby se začaly rozmnožovat bakterie, které zápach způsobují. .......... Ve srovnání se současnými deodoranty a antiperspiranty je 6-12x účinnější..... Krystal je velmi ekonomický. Jeden krystal o váze 60 g vám vystačí více jak na jeden rok každodenního používání. Jestliže vám krystal upadl a rozbil se nezoufejte. Rozdrťte ho na prášek, jehož špetka nasypaná do bot bude dlouho působit jako deodorant. Úlomky můžete rozpustit ve vodě a pokračovat v používání ve formě roztoku a rozprašovat jej na problematická místa. Pro roztok nemusíte krystal rozbíjet stačí jej na chvilku namočit do vody a počkat až se trocha alunitu rozpustí do vody ....... Krystal je lehký a kompaktní, nepostradatelný při cestování......... Můžete jím potřít opary, prasklé koutky, odřeniny a malé ranky na kůži, akné a zánětlivá ložiska na kůži, štípance, drobné spáleniny, bradavice, místa po holení, chodidla proti zápachu, místa, která svědí. Pokud párkrát Alunit smočíte ve vodě ve víčku nebo skleničce, vznikne roztok, kterým: vypláchnete ústa při aftech a krvácení dásní, nahradíte ústní vodu, vydezinfikujete zubní kartáček ponořením do roztoku, opláchnete ruce po krájení cibule nebo česneku, umyjete ledničku proti zápachu, propláchnete odpad ve dřezu nebo v umyvadle, opláchnete ruce na cestách, vystříkáte boty proti zápachu, ošetříte nehty zasažené plísní. * Neobsahuje emulgátory, které zalepují póry a narušují funkci * má antibakteriální účinky na pot z potních žláz (přitom neuzavírá póry, takže tělo může dál přirozeně fungovat) * absolutně neškodný, protože neobsahuje alkohol, nevyvolává alergie a nedráždí, snižuje zánětlivost * nezanechává skvrny na oblečení * je bez zápachu * mohou ho používat těhotné ženy, kojící matky, alergici a nemocní bronchiálním astmatem ...

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.