VOLUPTA +

Vyrobeno pro ženy - dokonale vzruší i muže


Mentol ve složení přípravku zvyšuje absorpci argininu a také stimuluje nervová zakončení a přispívá k intenzivnější SEXUÁLNÍM PROŽITKŮM.

"Pravidelným používáním VOLUPTY+ při sexuálních hrátkách se zvyšuje účinnost tohoto gelu a jeho účinky se násobí.
Vaše sexuální hrátky dostanou jiný nezapomenutelný rozměr !" 

Charakteristickým rysem gelu Volupta+ od TianDe je přítomnost kyseliny mléčné, která pečuje o intimní mikroflóru sliznice a udržuje normální hladinu pH. Formule přípravku je také doplněna o panthenol a alantoin, které hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění.

ÚČINKY pro ŽENY: Základem působení lubrikačního gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek poprvé zastoupen v tak vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. Pravidelné působení L-argininu přispívá ke zlepšení krevního oběhu v pánevních orgánech, zvyšuje tonus intimních svalů, má příznivý vliv na organismus.


OBSAH BALENÍ: pytlíčky s gelem 2x5 g (přibližně na 10 aplikací) 

Běžná cena: 273,- Kč

V.I.P. Zákazník: 177,50 Kč


ÚČINKY pro MUŽE :   Volupta+ původně vyvinutá, jako lubrikační gel a sexuální pomůcka pro ženy, si našla cestu i k mužům. Gel ovlivňuje přirozené mechanizmy sexuálního vzrušení, hlavním aktivátorem je masivní množství aminokyseliny L-Arginin. Díky této látce zahajuje proces výroby oxidu dusného (NO), to způsobuje uvolnění cévních stěn, jejich rozšíření poskytuje silný průtok krve do genitálií. Volupta+ je významný pomocník pro dosažení kvalitní a dlouhotrvající erekce.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ pro ŽENY:    Volupta+ pomáhá ženám k přirozenému dosažení orgasmu, díky vysokému obsahu L-Argininu dosáhnete během několika chvil maximálního vzrušení. Aplikujte malé množství gelu na klitoris a lehce vetřete do sliznice. Gel způsobuje uvolnění hladkých svalů cévních stěn, rozšiřuje je a poskytuje silný průtok krve do genitálií. 

Volupta+ pomáhá získat sexuální potěšení i pro ty ženy, pro které byl dříve orgasmus nedosažitelný. Díky Voluptě+ se Vaše smyslnost probudí daleko dříve než obvykle, erotogenní zóny jsou citlivější na dotek, slast a vzrušení na sebe nenechají dlouho čekat a vy zažijete velice silný orgasmus. Dlouhodobějším používáním se znásobuje účinek Volupty+. Ale také muž může použit gel také před pohlavním stykem. Nejúčinnější je aplikace Volupta+ na sliznici žaludu, právě zde se aktivní složky přípravku nejlépe vstřebají a budou stimulovat povrch tkání, což způsobí zvýšený přítok krve.

Volupta+ se právem nazývá přírodní viagrou a to právě díky vysokému množství L-Argininu.

Všechny látky, které jsou v gelu obsaženy, mají blahodárný vliv nejen na sexuální prožitek partnerů, ale zároveň má nesmírný přínos na poli medicíny Čtěte dál o VOLUPTA+ a její přínos pro zdraví. 

APLIKACE pro ŽENY:   Naneste gel o velikosti hrášku (asi 1 gram) na klitoris 5 - 10 minut před pohlavním stykem. Energické roztírání gelu není nejvhodnějším postupem! Namísto toho umístěte ukazováček na nejvyšší vyčnívající bod klitorisu a jemně jej ohněte. Vznikne něco jako háček, který může dosáhnout na nervová vlákna, jež jsou umístěna přímo pod klitorisem. Od nich se bude vzrušení šířit hlouběji.

Po nanesení Volupta+ gelu vzniká pocit chladu, mírného brnění - to jsou projevy působení mentolu. Pak dochází k absorpci L-argininu, doprovázené překrvením klitorisu a pohlavních orgánů, zvýšením sexuální touhy. Krví naplněné cévy zvyšují citlivost genitálií, což způsobuje příjemný pocit se zvyšující se schopností dosáhnout vyvrcholení. 

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ pro MUŽE:   V mladém věku muže je L-Arginin obsažen v těle v dostatečném množství. Avšak po dosažení 30-35 let začíná hladina této vitální aminokyseliny klesat ( jedna z příčin zániku sexuálních funkcí). Naplnění jeho rezerv je obtížné. Perorálně se L-Arginin špatně vstřebává do žaludku a střev (pouze 10-15% dodaného množství je stráveno).

APLIKACE pro MUŽE:   Zde je prostor pro gel VOLUPTA+ , jelikož přes sliznice se aminokyselina L-Arginin vstřebá 100%. Vymáčknete ze sáčku gel o velikosti hrášku a jemnými krouživými pohyby jej aplikujte. Jsou 2 místa na těle muže, kam můžete VOLUPTU+ vetřít. Sliznici penisu v oblasti žaludu, anebo aplikací do konečníku. Pokud máte rádi experimenty, toto místo doporučuji, při vtírání Vám klidně může pomoci partnerka v rámci erotické předehry. Vetřením gelu do konečníku vás během chvíle překvapí chladivý efekt mentholu. Působení L-Argininu má za následek rozproudění krve v oblasti prostaty a silnou erekci . Celkové účinky gelu jsou různé, většinou však kolem 30 minut. Záleží tedy jen na Vás a vaší fantazii, kterou možnost zvolíte.

Všechny látky, které jsou v gelu obsaženy, mají blahodárný vliv nejen na sexuální prožitek partnerů, ale zároveň má nesmírný přínos na poli medicíny. viz.VOLUPTA+ a její přínos pro zdraví.

OBSAH BALENÍ: pytlíčky 2x5 g , celý obsah vydrží zhruba na 10 aplikací. Doba působení gelu je individuální, převážně však kolem 30 minut. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:  

L-ARGININ - Vstřebává se do sliznic, stimuluje produkci oxidu dusného (NO) , který způsobuje rozšíření cév a tím vyvolává silný příliv krve do pohlavních orgánů.

PANTHENOL - Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje jejich podráždění. V případě výskytu prasklinek nebo jiných poškození působí hojivě.

ALLANTOIN - Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje podráždění. V případě výskytu opruzenin nebo jiných poškození sliznic allantoin působí hojivě.   

MENTOL - Stimuluje nervová zakončení, což způsobuje zvýšenou produkci přirozeného lubrikantu. Zvyšuje absorpci L-argininu. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé.

KYSELINA MLÉČNÁ - Udržuje normální úroveň pH a přirozenou mikrofloru v intimních oblastech.


— NAŠI ZÁKAZNÍCI KUPUJÍ TAKÉ —

Podpora vitality a výkonnosti

Pokud Vás trápí chronická únava, propadáte depresím, nebo smutku, vytrácí se vám radost ze života a nic už Vás netěší? Svět vnímáte spíše negativně, spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí - znamená to, že potřebujete silnou podporu potravinových doplňků. Funkční komplex "Shousin" .

Vysoce účinný prostředek v boji proti civilizačním onemocněním, olej zvyšuje přirozenou imunitu těla, posiluje mužnost a libido. Přispívá k lepší a kvalitnější erekci, svým jedinečným složením dosahuje k normalizaci funkce prostaty, olej zároveň snižuje celkovou únavu organismu, zvyšuje vitalitu a komplexně posiluje mužské pohlavní orgány.

Pánská vložka obsahuje bylinnou kompozici, která přispívá k obnově mužné síly a potence, podporuje zdravou mikroflóru, brání růstu a vývoji bakterií, zlepšuje mikro-cirkulaci krve v genitáliích, výraznou měrou přispívá k léčbě zánětu prostaty a močových cest, zvyšuje celkovou odolnost organismu. 

Tento jedinečný doplněk stravy vám zajistí vyvážený poměr důležitých vitamínů 70% denní dávky, zvýšení vitality a potřebné denní energie, snížení únavy a odbourání stresu, zlepšení metabolismu, odbourání přebytečného cukru z těla, dostatečnou výživu a ochranu pokožky, nehtů a vlasů před předčasným stárnutím, zlepšení stavu pleti (rozjasní), zlepšení funkce jater i ledvin., podpoří  imunitu.