- Regenerační balzám po holení -

Maximální komfort a hydratace


Balzám po holení tianDe :

  • Neobsahuje alkohol
  • Normalizuje úroveň pH v pokožce dle fyziologické normy
  • Docílíte dokonalou hladkost
  • Svým působením zabraňuje zarůstání vousů do podkoží
  • Zklidňuje podrážděnou pokožku po holení a zjemňuje jí 
  • Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její obranné schopnosti
  • Zabraňuje zarudnutí pleti
  • Zabraňuje množení bakterií 

POPIS:   Holení je každodenní zkouška síly a odolnosti pokožky, příčina jejího podráždění a zarudnutí. A to není nic překvapujícího, jelikož při holení uděláme běžně 100-150 pohybů holícího strojku, který zákonitě poškodí její ochrannou vrstvu. Dle dermatologů časté holení narušuje bariérovou funkci pokožky a způsobuje její neustálý stres. 

Mužská kůže má navíc nízkou hodnotu pH - tj zvýšenou kyselost, což znamená že je citlivější na podráždění. Používání speciální kosmetiky po holení, by proto mělo být zvláště pro muže povinným zvykem.


POUŽITÍ:    Po holení naneste na kůži malé množství balzámu a lehce vmasírujte. Balzám je vhodný pro všechny typy pleti.

OBSAH BALENÍ:    100ml

Maloobchodní CENA:    388,- Kč


AKTIVNÍ SLOŽKY:

LAKTÁT SODNÝ:   Laktát sodný je sůl kyseliny mléčné, tudíž pro organismus naprosto bezpečná látka. Stejně jako glycerin s zvlhčující látka , která se používá při výrobě kosmetiky. Zlepšuje ochrannou barieru pleti, což znamená, že vaše pleť lépe (hydratuje) zdržuje vodu a je elastičtější a tím přispívá ke zmenšení jemných linek a vrásek. Pomáhá léčit akné a je úspěšný v boji proti stárnutí pleti. Laktát sodný má taktéž silné antibakteriální vlastnosti.

DEIONIZOVANÁ VODA:   Je vyrobena v několika technologických stupních, je zbavena všech rozpustných látek, pevných částic, anorganických iontů, organických složek, bakterií a plynů, čímž splňuje standard kvality pro lékařské a farmaceutické odvětví, pro výzkumné laboratoře a výrobu kvalitních kosmetických produktů.,

PHENOXYETHANOL:   Se přidává do kosmetických produktů, aby zpomalila růst nežádoucích bakterií, zafixovala vonné látky (zabraňuje rychlému odpařování), a tím chránila produkt před znehodnocením a prodloužila jeho trvanlivost. Tato bezbarvá, mírně viskózní olejovitá kapalina, rozpustná ve vodě a oleji, se přirozeně vyskytuje například v zeleném čaji nebo čekance. Je efektivní konzervant, který v mnoha případech nahrazuje vysoce problematické parabeny. Ve farmaceutickém průmyslu se používá jako přísada do vakcín.

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

V koupelně každého správňáka nesmí chybět

Univerzální přírodní minerál Alunit vhodný pro muže, ženy i děti, jako plnohodnotná náhrada chemických antiperspirantů - eliminuje zápach, ale nebrání pocení, nezanechává stopy na oblečení, zastavuje krvácení při holení, kloktáním roztoku se zbavíte angíny a bolesti krku v počátečním stadiu....

Blahodárné účinky gelu Volupta+ u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje nástup orgasmu, přispívá k jeho výraznějšímu a delšímu prožitku, pomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.

Sprchový gel nabízí dlouhotrvající a delikátní vůni citronu, zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům, hustou pěnu a tím sníženou spotřebu, vysoké antibakteriální desinfekční účinky díky koloidnímu stříbru, regeneraci pokožky, dokonalou ochranu před vnějšími vlivy a UV zářením.