Slipové vložky se stříbrem "IN TOP" super tenké

Rafinovaná ochrana pro dokonalé rande


Vložky se prezentují, jako stylový doplněk moderní mladé ženy. Super tenké  vložky se stříbrem  zvýší vaši sebejistotu v každé situaci a navíc účinně pečují o ženské zdraví. 

Speciální vrstva s ionty stříbra zajistí:

  • poškozuje buněčnou stěnu bakterií a tím je zahubí
  • potlačují růst a množení nežádoucích bakterií 
  • odstraňují příčinu vzniku nepříjemného zápachu, svědění a podráždění 

POPIS:    Aktivní rytmus života v současnosti diktuje dívkám svá pravidla. Každý den s sebou přináší nejen nová setkání, zážitky a výzvy, ale často bývá i zkouškou sebejistoty.

Slipové vložky se stříbrem In Top vám pomohou cítit se komfortně a sebejistě za jakýchkoliv okolností a navíc účinně pečují o ženské zdraví. Dokonale kopírují tvar ženského těla a nepřekáží ani při velmi aktivním životním stylu - můžete sportovat, věnovat se běžným činnostem a vaše vložka zůstane na svém místě. Kompaktní velikost je vhodná pro všechny druhy kalhotek.


OBSAH BALENÍ:    20 slipových vložek pro mladou slečnu. 

Maloobchodní CENA:     147,- Kč


Vrchní vrstva tvořená celulózou - přírodním netkaným materiálem, který umožňuje pokožce dýchat a zabraňuje nepříjemnému zapařování. Po celý den tak budete cítit jenom hebkost a komfort. Svěžest - to je právě to, co nám během dlouhého dne chybí nejvíc. Díky vložce se stříbrem vás bude pocit svěžesti doprovázet po celý den! Ionty stříbra blahodárně působí na sliznice pohlavních orgánů a zajišťují neuvěřitelný komfort
  • mikročástice stříbra obsažené ve speciální vrstvě vložky mají blahodárný vliv na mikroflóru a předchází vzniku infekce. 
  • vrchní vrstva tvořená celulózou 
  • přírodním netkaným materiálem, umožňuje pokožce dýchat a zabraňuje nepříjemnému zapařování. Po celý den budete cítit jenom hebkost a komfort.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   Stříbro použité při výrobě slipových vložek In Top se řadí mezi baktericidní látky. Dokáže rychle zahubit bakterie a zbavit je rozmnožovacích schopností. Vložky zajišťují dlouhodobý antibakteriální účinek a tím zabraňují vzniku infekcí.

APLIKACE:     Vložka vhodná ke každodennímu použití mimo dobu menstruace

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KOLOIDNÍ STŘÍBRO:  Koloidní stříbro má pozitivní účinek na naše zdraví, a to především tím, že zabraňuje množení bakterií. Další možností uplatnění stříbra je to, že urychluje hojení ran. Velmi dobře čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšířené póry a uhříky asnižuje vylučování kožního mazu. Dále rovněž zklidňuje podráždění a zčervenání pokožky.Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled    

— NAŠI ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ TAKÉ —


Gel podporuje svěžest v intimních partiích a hydratuje pokožku, zklidňuje, předchází podráždění a zarudnutí pokožky v oblasti bikin po epilaci. Správnou hygienou zabráníte problémům s mikroflórou vašich intimních partií. Toto obyčejným mýdlem bohužel nezajistíte.

Krém s jemnou ultralehkou texturou se ideálně hodí pro smíšený typ pleti. Statisticky má smíšenou pleť až 80 % mladých lidí. Důvodem přebytku mastnoty v T-zóně a vysušení ostatních částí obličeje většinou bývá dehydratace.

Mycí gel zajistí vaší mladé pokožce: vyčištění pórů, zamezíte vzniku akné a zánětlivých procesů,  neutralizuje mastný lesk, zlepšuje vzhled problematické pleti. Gel obsahuje více než 91 % přírodních složek