SPECiÁLNí VLASOVÁ PÉČE

Speciální péče TianDe vyživuje do hloubky vaše vlasy i pokožku hlavy. Vlasové produkty regenerují povrch vlasu a vyplňují poškozené vlasové stvoly. Chrání je před negativními vlivy a obnovují jejich ochrannou vrstvu. Speciální přípravky TianDe se rychle vstřebávají a zanechávají vlasy vyživené, hladké a lesklé. 


Tonikum Bio-Rehab "AKTIVÁTOR RŮSTU VLASŮ"

HMOTNOST: 50g

Běžná cena: 516,- Kč

V.I.P. Zákazník: 335,50 Kč

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Pak jim dopřejte intenzivní péči s tonikem, která působí přímo na vlasové cibulky. Zabrání zvýšenému vypadávání vlasů a podpoří růst nových. Speciální tonikum se používá ráno a večer po dobu 30 dní.  

Termoochranný sprej "KERATIN" PRO BARVENÉ VLASY

OBJEM: 200ml

Běžná cena: 314,- Kč

V.I.P. Zákazník: 204,- Kč

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy. Účinně chrání před teplem, snižuje škodlivé účinky při úpravě vlasů elektrickými přístroji, dodává objem, chrání zářivé barvy barvených vlasů, má antistatické účinky. Sprej díky svému bohatému složení vlasy hluboce hydratuje, dodává jim jemnost a hedvábnost. Neutralizuje statickou elektřinu a udrží vaše lokny pod kontrolou. Aktivní složky pečují o vaše vlasy a předcházejí vymývání barvy. Nyní budou vaše vlasy vždy jasné a zářivé.

Sprej na objem a pružnost vlasů "ALOE STYLING"

OBJEM: 200ml

Běžná cena: 298,- Kč

V.I.P. Zákazník: 194,- Kč

Díky novému stylingovému spreji na vlasy s aloe "Objem a pružnost" od TianDe je to opravdu reálné. Můžete zafixovat účes, dodat vlasům objem, zvýraznit jednotlivé prameny nebo vytvořit lokny...