SPECIÁLNÍ VLASOVÁ PÉČE

Speciální péče TianDe vyživuje do hloubky vaše vlasy i pokožku hlavy. Vlasové produkty regenerují povrch vlasu a vyplňují poškozené vlasové stvoly. Chrání je před negativními vlivy a obnovují jejich ochrannou vrstvu. Speciální přípravky TianDe se rychle vstřebávají a zanechávají vlasy vyživené, hladké a lesklé.

FLUID NA VLASY "ARGANOVÝ OLEJ"

Je to přípravek 4 v 1. Obnovuje poškozené vlasy, zaceluje roztřepené konečky; chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího prostředí.....


REGENERAČNÍ BEZOPLACHOVÉ "SÉRUM NA ROZTŘEPENÉ VLASY"

Inovativní produkt, který je schopen regenerovat povrch vlasu. Sérum zajišťuje cílené působení na porézní povrch vlasů, posiluje a obnovuje jejich strukturu...

SPREJ NA OBJEM A PRUŽNOST VLASŮ "ALOE STYLING"

Díky novému stylingovému spreji na vlasy s aloe "Objem a pružnost" od TianDe je to opravdu reálné. Můžete zafixovat účes, dodat vlasům objem, zvýraznit jednotlivé prameny nebo vytvořit lokny...TONIKUM BIO-REHAB "AKTIVÁTOR RŮSTU VLASŮ"

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Pak jim dopřejte intenzivní péči s tonikem, která působí přímo na vlasové cibulky. Zabrání zvýšenému vypadávání vlasů a podpoří růst nových. Speciální tonikum se používá ráno a večer po dobu 30 dní.  


TERMOCHRANNÝ SPREJ "KERATIN" PRO BARVENÉ VLASY

Sprej ochrání vaše vlasy před poškozením a pomůže udržet jasnou barvu a pevnou strukturu.