MASÁŽNÍ OLEJ Tajemství Císařských Komnat 

Získejte císařskou energii


Tajná zbraň moderního muže v boji proti civilizačním onemocněním:

  • Olej zvyšuje přirozenou imunitu těla,
  • Olej posiluje mužnost a libido,
  • Přispívá k lepší a kvalitnější erekci,
  • Svým jedinečným složením dosahuje k normalizaci funkce prostaty,
  • Olej snižuje celkovou únavu,
  • Zvyšuje vitalitu,
  • Komplexně posiluje mužské pohlavní orgány,

POPIS:   Jedinečný prostředek  pro překonání mužskou impotenci!  Vyvinutý na základě starodávných tradic čínské medicíny, může tento produkt s pravidelným užíváním jednou pro vždy překonat erektivní dysfunkci a harmonizovat práci sexuálních, nervových a ostatních hlavních tělesných systémů. Olej se svými účinky stává vynikajícím nástrojem pro prevenci a komplexní léčbu prostatitidy, onemocnění, které je často asymptomatická (bez zjevných subjektivních příznaků) a je příčinou mnoha závažných mužských problémů a onemocnění.

Co se týče síly a účinku, je masážní olej Tajemství císařských komnat nesrovnatelným s podobnými na trhu. Podle klinických pozorování provedených společností tianDe Corporation za účasti skupiny mužů, jsou výsledky používání tohoto oleje více než působivé. 100% mužů, kteří se zúčastnili experimentu, zaznamenalo významné zvýšení sexuálních aktivit a jasný pokrok v oblasti intimních vztahů.

TianDe masážní oleje jsou založeny na bylinných přísadách, bez použití umělých barviv a příchutí. Jsou symbiózou účinných a vodivých složek, které přispívají k pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky. 

OBJEM: 10ml   ( Dostačuje 30 denní ozdravné kůře)

Běžná cena: 1133,- Kč

V.I.P. Zákazník: 736,50 Kč    


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE:   Masážní olej Tajemství Císařských Komnat se může stát vaší tajnou zbraní v životě moderního muže, kdy na nás neustále útočí stres, žijeme nezdravým způsobem života, nedopřejeme si kvalitní spánek odpočinek nebo relax. Většina sedavého zaměstnání vede u mnoha mužů k nemoci prostaty, kterou dle statistik trpí každý třetí muž. Jakékoliv abnormality ve fungování prostaty způsobují problémy s močením, sexuální dysfunkci, nespavost, závratě, problémy s pamětí, deprese, nedostatkem sebedůvěry a dokonce i neplodnost (pokud se u Vás kterýkoliv příznak vyskytne, je dobré nejprve navštívit lékaře).

APLIKACE:    Doporučujeme používat denně ráno a večer 4-5 kapek do oblasti pod pupkem ("bod dantian") najdete na šířku 3 prstů pod pupkem) roztírat dokud není olej zcela absorbován pokožkou. Další důležité místo pro aplikaci oleje ("bod huiin") najdete v rozkroku mezi konečníkem a šourkem - tzv. hráz. Opět 4-5 kapek jemně vmasírujeme krouživými pohyby, dokud není olej zcela absorbován. Prostatická žláza má velmi silný obal ve formě třívrstvé lipidové kapsle, což je překážkou pro příjem standardních léčivých látek. To komplikuje samotnou léčbu a ovlivňuje její výsledky. Olej "Tajemství Císařských komnat", díky svému unikátnímu složení proniká touto ochrannou membránou žlázy a snadno se dostane do postižených míst.

PRŮBĚH APLIKACE:    Je individuální v závislosti na Vašem zdravotním stavu.

7 dnů - Krátká preventivní kůra , ideální praktikovat jednou za měsíc

14 dnů - Kůra při mírných příznacích potíží - snížená sexuální aktivita, únava ( týden pauza a poté opět 14 dnů)

21 dnů - Ozdravná kůra ( v případě akutních, těžkých onemocněních prostaty doporučujeme užívat po dobu 21 dní, následuje přestávka 1 týden a poté opakovat až do zotavení. Obvyklý počet opakování kůry 2-3 krát.

UPOZORNĚNÍ:   Olej je určen pouze k zevnímu použití! Nevtírejte olej do pokožky narušené nebo s čerstvou jizvou.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

DĚHEL ČÍNSKÝ:   Extrakt z kořene Anděliky dokáže zvýšit imunitu stimulující tvorby a aktivity bílých krvinek, což podporuje protirakovinnou účinnost, posiluje krevní oběh. 

MIŠPULE MESPILUS:   Výtažek z mišpule snižuje hladinu cukru v moči, účinné diuretikum, zlepšuje látkovou výměnu, má protivirové vlastnosti. 

PÓRNATKA KOKOSOVÁ:   Výtažek z pórnatky má protinádorové, antimutagenní, sedativní a imunostimulační účinky, užívá se jako podpůrná léčba po operacích nádorů, snižuje vedlejší účinky chemoterapie.  

MYRHOVNÍK PRAVÝ:   Olej z myrhovníku má posilující, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, má stimulační, antimikrobiální a dezinfekční účinky.  

KLANOPRAŠKA ČÍNSKÁ:   Olej klanoprašky posiluje odolnost organismu vůči nadměrné fyzické a duševní zátěži, působí proti únavě, zrychluje a zlepšuje koordinaci a koncentraci organismu podporuje regeneraci jaterních buněk a chrání je před toxiny. 

ŽABNÍK JITROCELOVÝ:    Výtažek z žabníku zlepšuje mikrocirkulaci, má příznivý vliv na urogenitální systém, močopudné diuretikum, pozitivní účinky při zánětu ledvin, snižuje hladinu cholesterolu. 

MALINY:    Výtažek z malin má výrazné antioxidační vlastnosti, obsahuje velké množství vitamínů. 

REHMANIE LEPKAVÁ:    Extrakt z kořene Rehmanie má omlazující a posilující účinky na organismus, je afrodisiakální, a antimutagenní, ochraňuje játra, posiluje kosti a tkáně, léčí kvasinkové infekce. zvyšuje plodnost, snižuje pocení a horečky, léčí problémy močových cest. 

KOZINEC:    Kořen kozince je bylinou dlouhověkosti a mužné síly. Pryskyřice kozince má díky vysokému obsahu selenu, flavonoidů vitamínu C a E výborná antioxidační schopnosti. Chrání buňky proti útokům volných radikálů a lokálně zlepšuje imunitu. Má schopnost podporovat fyzickou a mentální aktivitu. 


— SPECIÁLNÍ TYP PRO CHLAPY —

Pro zlepšení mužských pohlavních orgánů

Byliny, které jsou součástí tohoto čaje, pomáhají rychle obnovit síly, přispívají k udržení energetického a fyzického potenciálu, zlepšení kvality spánku. Meduňka se řadí mezi přírodní antidepresivum. Používá se na spektrum neduhů nervové soustavy - na nespavost, duševní neklid, podrážděnost, úzkosti, deprese

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje a prodlužuje orgasmus, dopomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.

Běžná praxe v Číně po mnoho a mnoho generací - Pánská vložka "Tajemství císařských komnat" je účinným hygienickým prostředkem, který navrátí mužům pocit rozpuku všech sil! Obnovuje sexuální aktivitu, posiluje libido. Obsahuje bylinnou směs ze speciálně vybraných rostlin čínské medicíny, které nejúčinněji ovlivňují "druhé srdce muže" ( prostatu)