Tělové soli TianDe plně nahrazují sprchové gely a mýdla, jelikož nevysušují ani neodmašťují pokožku. Odpadá nutnost po každém mytí či sprchování natírat tělovým mlékem. Mořská sůl nabízí vyživující péči celému vašemu tělu. Soli tianDe obsahují výtažky z ovoce, oliv a mořských řas. Příjemně provoní koupel nebo vám zpříjemní 2 - 3 týdně sprchování. Účinně zbaví tělo, ruce a nohy nečistot a toxinů. Jemné soli TianDe vaši pokožku vypnou, změkčí a zlepší její prokrvení.


DETOXIKAČNÍ Tělová sůl "GRAPEFRUIT" proti celulitidě

HMOTNOST: 380 g

Běžná cena: 288,- Kč

V.I.P. Zákazník: 187,- Kč

Extrakt z grepu vypíná pleť, změkčuje ji a redukuje vrásky. Svěží aroma s pikantním nádechem hořkosti má povzbuzující účinky a zlepšuje náladu. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé buňky a stimulují regenerační proces. Sůl má peelingový efekt, aktivuje krevní oběh, odvádí toxické látky, zlepšuje celkový vzhled pleti a přispívá k redukci celulitidy


Tělová sůl "HORKÝ ZÁZVOR" proti celulitidě

HMOTNOST: 150 g

Běžná cena: 251,- Kč

V.I.P. Zákazník: 163,- Kč

Zázvor v kombinaci s mořskou solí propůjčuje pokožce hladký a hedvábný vzhled, pomáhá redukovat celulitidu a viditelně vypíná pokožku. Přípravek má dvojí účinek:
Zvyšuje se pružnost a tonus pokožky, buňky vstřebávají množství důležitých a prospěšných prvků. Krystalky soli při styku s pokožkou zajišťují skvělý masážní účinek. Při nanášení přípravku na problémové partie nejen pečujete o svou pokožku, ale zároveň provádíte prospěšnou lymfatickou masáž a drenáž pokožky.


ZJEMŇUJÍCÍ Tělová sůl "JAHODOVÝ ŠEJK" sáček

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 59,- Kč

V.I.P. Zákazník: 38,50 Kč

Mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku, aktivuje metabolické procesy, obohacuje pokožku mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost. Lanolin přispívá ke zjemnění a dokonalé hydrataci pokožky, ta je pak hladší a pružnější.


 Vyživující Tělová sůl s "KRYSTALY Z MRTVÉHO MOŘE"

HMOTNOST: 330 g

Běžná cena: 423,- Kč

V.I.P. Zákazník: 275,- Kč

Sůl z Mrtvého moře OBSAHUJE KOLOSÁLNÍ MNOŽSTVÍ UŽITEČNÝCH LÁTEK, aktivní minerální prvky tvoří přibližně 70 % výrobku. Jedná se o ekologicky čistý produkt skládající se z 26 minerálů a stopových prvků.


DETOXIKAČNÍ Tělová sůl "ZELENÝ ČAJ" proti stárnutí

HMOTNOST: 380 g

Běžná cena: 288,- Kč

V.I.P. Zákazník: 187,- Kč

Zelený čaj nasycuje pokožku vitamíny a antioxidanty, vyživuje, předchází předčasnému stárnutí. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé kožní buňky, stimulují regeneraci.


REGENERAČNÍ Tělová sůl "KOUZELNÁ OLIVA" sáček

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 60,- Kč

V.I.P. Zákazník: 39,- Kč

Olivový extrakt regeneruje kožní buňky, mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku, aktivuje metabolické procesy, obohacuje pokožku mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost. Olivový extrakt regeneruje kožní buňky, má antiseptické a zklidňující účinky.


VYŽIVUJÍCÍ Tělová sůl "ZELENÝ ČAJ" sáček

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 59,- Kč

V.I.P. Zákazník: 38,50 Kč

Mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku, aktivuje metabolické procesy, obohacuje pokožku mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost. Extrakt ze zeleného čaje zlepšuje prokrvení a výživu pokožky, která je pak více elastická, posiluje ochranné vlastnosti pokožky. 


Vyživující Tělová sůl "MEDOVÁ BROSKEV"

HMOTNOST: 380 g

Běžná cena: 288,- Kč

V.I.P. Zákazník: 187,- Kč

Broskvový extrakt zlepšuje látkovou výměnu, obnovuje, zjemňuje a vyživuje pokožku. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé kožní buňky.


HYDRATAČNÍ Tělová sůl "MOŘSKÉ ŘASY" tuba

HMOTNOST: 150 g

Běžná cena: 172,- Kč

V.I.P. Zákazník: 112,- Kč

Výtažek z mořských řas je bohatým zdrojem minerálů. Tělová sůl s mořskými řasami efektivně čistí pokožku, stimuluje krevní oběh, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky.


HYDRATAČNÍ Tělová sůl "MOŘSKÉ ŘASY" sáček

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 60,- Kč

V.I.P. Zákazník: 39,- Kč

Výtažek z mořských řas je bohatým zdrojem minerálů. Tělová sůl s mořskými řasami efektivně čistí pokožku, stimuluje krevní oběh, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky. 


DETOXIKAČNÍ Tělová sůl "GRAPEFRUIT" proti celulitidě - sáček

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 51,- Kč

V.I.P. Zákazník: 33,- Kč

Tělová sůl "Grapefruit" se ze 70 % skládá z mořské soli. Má jemný peelingový efekt, aktivuje cirkulaci krve, zvyšuje tonus a pružnost pokožky, přispívá ke zmírnění projevů celulitidy. Drobné krystalky soli šetrně odstraňují odumřelé buňky a stimulují regenerační proces pokožky. Přípravek má konzistenci hustého nasyceného krému, který se snadno nanáší na tělo, přitom zanechává pocit maximální hydratace a hebkosti.