TĚLOVÉ SOLI

TĚLOVÁ SŮL GRAPEFRUIT

Extrakt z grepu, který tvoří základ výrobku, vypíná pleť, změkčuje ji a redukuje vrásky. Sůl má peelingový efekt, aktivuje krevní oběh.

 KRYSTALY Z MRTVÉHO MOŘE

Sůl z Mrtvého moře OBSAHUJE KOLOSÁLNÍ MNOŽSTVÍ UŽITEČNÝCH LÁTEK, aktivní minerální prvky tvoří přibližně 70 % výrobku. Jedná se o ekologicky čistý produkt skládající se z 26 minerálů a stopových prvků.

SŮL MEDOVÁ BROSKEV

Broskvový extrakt zlepšuje látkovou výměnu, obnovuje, zjemňuje a vyživuje pokožku. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé kožní buňky.

TĚLOVÁ SŮL HORKÝ ZÁZVOR

Zázvor v kombinaci s mořskou solí propůjčuje pokožce hladký a hedvábný vzhled, pomáhá redukovat celulitidu a viditelně vypíná pokožku.

TĚLOVÁ SŮL ZELENÝ ČAJ

Zelený čaj nasycuje pokožku vitamíny a antioxidanty, vyživuje, předchází předčasnému stárnutí. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé kožní buňky, stimulují regeneraci.

SŮL S MOŘSKÝMI ŘASAMI

Tělová sůl s mořskými řasami efektivně čistí pokožku, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky.

TĚLOVÁ SŮL JAHODOVÝ ŠEJK

Mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku, aktivuje metabolické procesy, obohacuje pokožku mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost. Lanolin přispívá ke zjemnění a dokonalé hydrataci pokožky, ta je pak hladší a pružnější.

TĚLOVÁ SŮL KOUZELNÁ OLIVA

Olivový extrakt regeneruje kožní buňky, má antiseptické a zklidňující účinky.

TĚLOVÁ SŮL MOŘSKÉ ŘASY

Výtažek z mořských řas je bohatým zdrojem minerálů, které stimulují krevní oběh, hydratují a posilují pokožku, která je pak pružnější.

TĚLOVÁ SŮL SVĚŽÍ CITRON

Mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku. Aktivuje metabolické procesy obohacuje pokožku o mikro a makro elementy, zvyšuje její pružnost. Citrónový extrakt stimuluje krevní oběh a tonizuje pokožku.

TĚLOVÁ SŮL ZELENÝ ČAJ

Extrakt ze zeleného čaje zlepšuje prokrvení a výživu pokožky, která je pak více elastická, posiluje ochranné vlastnosti pokožky. 

SOLNÁ LÁZEŇ GRAPEFRUIT

Tělová sůl "Grapefruit" se ze 70 % skládá z mořské soli. Drobné krystalky soli šetrně odstraňují odumřelé buňky a stimulují regenerační proces pokožky.