— Tělový krém "TEKUTÁ NÁPLAST" —

Zahřeje svaly a rozproudí krev v těle

POPIS:   Produkty z hlubin Altaje se těší oblibě po celém světě. Altaj je unikátní místo unikátní rostliny. Léčivá síla altajské přírody, moc bylinných výtažků a přírodních olejů to vše je součástí unikátních produktů ze série ALTAJ SACRAL. V každodenním životě se setkáváme s množstvím faktorů, které ohrožují nejen vzhled, ale i zdraví našich nohou. Nadměrnou fyzickou zátěž, ale i sedavý způsob života často doprovázejí problémy s křečovými žilami a sníženou pohyblivostí kloubů, potýkáme se s pocitem těžkých nohou a dalšími nepříjemnostmi. Produkty z řady Altaj Sacral vyrobené na bázi přírodních bylin a dalších přírodních složek zajistí potřebnou péči vašim nohám, uchovají jejich zdraví a lehkost. 


Náš život se skládá ze samých protikladů. Občas se začínáme intenzivně věnovat sportu, zkoušíme běhat, kupujeme si permanentku do posilovny, ale někdy zase dlouho sedíme u počítače. To vše se zákonitě odráží na našich kloubech. Vždyť právě klouby nám pomáhají vykonávat veškeré pohyby. Krém "Tekutá náplast" od TianDe se ideálně hodí, jak pro milovníky aktivních tréninků, tak i pro ty, kdo před posilovnou dává přednost gauči (nebo je nucen mít sedavý životní styl kvůli práci). Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek.Při sedavém způsobu života je pro nás v první řadě nezbytné "rozproudit krev" v organismu. To v plné míře umožní zahřívací účinek krému, který zlepšuje přísun krve ke kloubům.Ať vám každý pohyb přináší radost! 

ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:   Dneska se nemůžu ani hnout. Kolikrát si už tohle každý z nás řekl bez ohledu na věk? Onemocnění pohybové soustavy patří k nejčastějším zdravotním problémům, které se ošetřují v lékařských ordinacích. Řada z nich souvisí s věkem a dědičností, velký vliv má ale také náš životní styl. K rizikovým faktorům obvykle patří nadváha, nedostatečný nebo nevhodný pohyb, sedavé zaměstnání, nošení nesprávné obuvi a podobně. Začínají bolet kolena, v křížové oblasti objevují známky nepohodlí, klouby vržou, občas ztuhnou anebo zabolí a vůbec nám znepříjemňují život. V současné zrychlené době, kdy nemáme pořádně čas na aktivní odpočinek a pohyb vůbec, se takovéto symptomy objevují u lidí stále častěji. 

Dle průzkumů jsou nejvíce náchylní k takovým zdravotním omezením převážně ženy, lidé s nadváhou, senioři, ale i sportovci a osoby vykonávající fyzicky namáhavé povolání. Nedostatek pohybu vede ke zpomalení látkové výměny v kloubech.

Nabízím zde několik rad pro zdravé klouby:

  • pohyb jako plavání, strečink, jóga, pilates
  • strava bohatá na vitamíny, antioxidanty, hořčík, potraviny s vysokým obsahem kalcia (mléko, sýry)
  • ryby - makrela, kapr, tuňák a rybí tuk alespoň jednou týdně
  • čerstvé ovoce a zelenina
  • omezit příjem živočišných bílkovin a alkoholu
  • olej - sójový, slunečnicový, kukuřičný a ze pšeničných klíčků
  • zahřívací masáže pomocí našeho tělového krému