Tělový krém "TEKUTÁ NÁPLAST" 

Zahřeje svaly a rozproudí krev v těle

Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém:

 • rozehřeje ztuhlé klouby
 • rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou
 • uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku
 • díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy
 • zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla

POPIS:   Produkty z hlubin Altaje se těší oblibě po celém světě. Altaj je unikátní místo unikátní rostliny. Léčivá síla altajské přírody, moc bylinných výtažků a přírodních olejů to vše je součástí unikátních produktů ze série ALTAJ SACRAL. V každodenním životě se setkáváme s množstvím faktorů, které ohrožují nejen vzhled, ale i zdraví našich nohou. Nadměrnou fyzickou zátěž, ale i sedavý způsob života často doprovázejí problémy s křečovými žilami a sníženou pohyblivostí kloubů, potýkáme se s pocitem těžkých nohou a dalšími nepříjemnostmi. Produkty z řady Altaj Sacral vyrobené na bázi přírodních bylin a dalších přírodních složek zajistí potřebnou péči vašim nohám, uchovají jejich zdraví a lehkost. 

HMOTNOST: 125g

Běžná cena: 322,- Kč

V.I.P. Zákazník: 210,- Kč


Náš život se skládá ze samých protikladů. Občas se začínáme intenzivně věnovat sportu, zkoušíme běhat, kupujeme si permanentku do posilovny, ale někdy zase dlouho sedíme u počítače. To vše se zákonitě odráží na našich kloubech. Vždyť právě klouby nám pomáhají vykonávat veškeré pohyby. Krém "Tekutá náplast" od TianDe se ideálně hodí, jak pro milovníky aktivních tréninků, tak i pro ty, kdo před posilovnou dává přednost gauči (nebo je nucen mít sedavý životní styl kvůli práci). Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek.Při sedavém způsobu života je pro nás v první řadě nezbytné "rozproudit krev" v organismu. To v plné míře umožní zahřívací účinek krému, který zlepšuje přísun krve ke kloubům.Ať vám každý pohyb přináší radost! 

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ GELU:   Dnes se nemůžu ani hnout. Kolikrát si už tohle každý z nás řekl bez ohledu na věk? Onemocnění pohybové soustavy patří k nejčastějším zdravotním problémům, které se ošetřují v lékařských ordinacích. Řada z nich souvisí s věkem a dědičností, velký vliv má ale také náš životní styl. K rizikovým faktorům obvykle patří nadváha, nedostatečný nebo nevhodný pohyb, sedavé zaměstnání, nošení nesprávné obuvi a podobně. Začínají bolet kolena, v křížové oblasti objevují známky nepohodlí, klouby vržou, občas ztuhnou anebo zabolí a vůbec nám znepříjemňují život. V současné zrychlené době, kdy nemáme pořádně čas na aktivní odpočinek a pohyb vůbec, se takovéto symptomy objevují u lidí stále častěji. 

Dle průzkumů jsou nejvíce náchylní k takovým zdravotním omezením převážně ženy, lidé s nadváhou, senioři, ale i sportovci a osoby vykonávající fyzicky namáhavé povolání. Nedostatek pohybu vede ke zpomalení látkové výměny v kloubech.

Nabízím zde několik rad pro zdravé klouby:

 • pohyb jako plavání, strečink, jóga, pilates
 • strava bohatá na vitamíny, antioxidanty, hořčík, potraviny s vysokým obsahem kalcia (mléko, sýry)
 • ryby - makrela, kapr, tuňák a rybí tuk alespoň jednou týdně
 • čerstvé ovoce a zelenina
 • omezit příjem živočišných bílkovin a alkoholu
 • olej - sójový, slunečnicový, kukuřičný a ze pšeničných klíčků
 • zahřívací masáže pomocí našeho tělového krému

AKTIVNÍ SLOŽKY:

JEDLE BĚLOKORÁ:  Olej z jehličí jedle má baktericidní účinky díky vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic. Stimuluje mikro-cirkulaci ve tkáních a proces regenerace.

HŘEBÍČEK - Hřebíčkový olej má antiseptické, protizánětlivá a protiplísňové účinky, Napomáhá normalizaci menstruačního cyklu. Hrebíček má tonizační aroma, náleží do skupiny afrodiziak. 

HARPAGOFYT LEŽATÝ:   Výtažek z této rostliny se hojně využívá v celostní medicíně, má protizánětlivé a antiseptické účinky. Zmírňuje bolest v kloubech jejich ztuhlost, zlepšuje jejich pohyblivost. Zmenšuje otoky a tím pádem zlepšuje pohybový komfort.

SKOŘICOVÝ OLEJ:   Má nezapomenutelnou vůni a skvělé účinky. Obsahuje skořicový aldehyd, jenž tvoří 90% éterického oleje. Tato látka má antiseptické a hojivé účinky a zmírňuje bolest. Hojně se využívá v aromaterapii, medicíně a kosmetickém průmyslu.

MENTOL - Stimuluje nervová zakončení, což způsobuje zvýšenou produkci přirozeného lubrikantu. Chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky proti svědivé.

KAFR: Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek 

PAPRIKA ROČNÍ:   Extrakt z papriky má zahřívací účinek na pokožku. Urychluje metabolismus v problémových oblastech. Svým působením urychluje mikrocirkulaci krve, má vysoké antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

OLIVY:   Olej z oliv je bohatý na vitamíny D, A, E i K, pomáhá zpevňovat kostní hmotu a svalstvo. Tento olej pomáhá také vázat vápník v kostech a dělá je více pevné. Olej plodů olivovníku obsahuje také mastné kyseliny, které jsou svým složením příbuzné lidské kůži a skvěle se vstřebávají. Při nanesení olivového oleje na pokožku se zlepšuje její napětí, a vyhlazují se její vrásky. 

PROPOLIS: Extrakt z propoplisu se skládá z rostlinné pryskyřičné látky, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Zlepšuje mikro-cirkulaci tekutin,podporuje obnovu kloubní tkáně, Působí antibakteriálně a protizánětlivě. Stimuluje obnovení tkání.