Bolí vás záda nebo krk, trpíte na problémy s klouby nebo jste utrpěli úraz, který vám v pohybu svazuje ruce? Vsaďte na sílu minerálu turmalínu. Turmalín má blahodárné účinky na lidský organismus. V nabídce TianDe najdete krční a bederní pás, které jsou doslova nabity silou unikátního minerálu. Dopřát pohodlí a blahodárných účinků můžete i svým chodidlům prostřednictvím speciálních ponožek.

Výdrž každého výrobku 5000 hodin

Turmalínový "BEDERNÍ PÁS" proti bolestem zad

Velikost: 120 cm

Běžná cena: 1884,- Kč

V.I.P. Zákazník: 1225,- Kč

Magnetické pole turmalínu pomáhá snížit lokální napětí v oblasti bederní páteře, pánve a podbřišku. Přispívá ke zlepšení krevního oběhu, vyvolává subjektivní pocit tepla v bederní oblasti. Vhodný při sportovní a jiné fyzické aktivitě, stejně jako při dlouhodobém sezení nebo stání a pro ty, kteří vedou sedavý způsob života.  


Turmalínové "SPODNÍ PRÁDLO" pro dokonalou funkci pohlavních orgánů

Množství: 1 Kus

Velikosti dle výběru: L - 50 a XL - 54

Běžná cena: 875,- Kč

V.I.P. Zákazník: 569,- Kč

Turmalín a magnety působí na spodní dan tian, který je odpovědný za uchování sexuální energii, jakož i na meridiány ledvin a močového měchýře. Interakce těla s turmalínem a s magnety, které jsou integrovány do výrobku, zesiluje magnetické pole - výsledkem je stimulace lokálního krevního oběhu, což přispívá k efektivnímu zásobování buněk kyslíkem a ke zlepšení metabolismu. POUŽITÍ: Doporučujeme navlékat prádlo na noc. Začněte od 10-15 minut denně, postupně prodlužujte dobu působení až na 8-10 hodin (na celou noc).


"TURMALÍNOVÉ NÁKOLENÍKY" pro unavené klouby

Množství: 2 Kusy

Běžná cena: 1720,- Kč

V.I.P. Zákazník: 1118,- Kč

Turmalín pomáhá zmírnit svalové napětí a zajišťuje pohodlí při chůzi. Doporučuje se těm, jejichž činnost souvisí se zvýšeným statickým nebo rázovým zatížením kolenních kloubů. Od 1. do 7. dne používejte nákoleníky po dobu 10 minut 2krát denně. Pokud nemáte příznaky individuální nesnášenlivosti produktu, je možné v následujících dnech prodlužovat každou další aplikaci o 1 minutu každý den, maximálně však 20 minut 2krát denně. Tento režim udržujte po dobu 3 měsíců. Po měsíční přestávce je možné kúru zopakovat stejným způsobem.
Pozor! V místě použití návleků muže docházet ke vzniku zarudnutí a pocitu pálení. Jedná se přirozenou reakci, která vymizí po 3-4 hodinách po odstranění nákoleníků."


Turmalínové "PONOŽKY" proti potu a únavě

Množství: 1 pár

Velikosti dle výběru: 22 a 26

Běžná cena: 336,- Kč

V.I.P. Zákazník: 218,50 Kč

Ponožky s turmalínovou povrchovou úpravou snižují únavu v nohách, zabraňují městnání krve v nohách, normalizují aktivitu potních žláz, zajišťují statickou masáž nohou, ulehčují následky zlomenin a namožení, zmírňují bolest, zlepšují krevní tlak a lymfatickou cirkulaci. Mají celkový regenerační účinek na celý organizmus. Doporučujeme navlékat ponožky na noc. Začněte od 10-15 minut denně, postupně prodlužujte dobu působení až na 8-10 hodin (na celou noc). SLOŽENÍ: bavlna 80 %, turmalín 15 %, polyuretan 5 % Povrchová úprava - turmalín, křemičitan hlinitý, železný prášek Ponožky jsou velmi pružné. Velikosti 40-45.


"KRČNÍ PÁS"  s bodovým Turmalínem

Množství: 1 Kus

Běžná cena: 625,- Kč

V.I.P. Zákazník: 406,30 Kč

Přispívá ke snížení napětí v oblasti krční páteře a mezi lopatkami. Pomáhá zmírnit pocit únavy, urychluje adaptaci v případě častých přejezdů a přeletů. POUŽITÍ: Na krk přiložte vlhký ubrousek, na který upevníte návlek. Po 15-20 minutách začnete cítit teplo. Můžete používat 1-3krát denně po dobu 1-3 hodin. Doporučené trvání kúry - 3 měsíce. Po měsíční přestávce je možné kúru zopakovat za dodržování stejného režimu působení.
Upozorňujeme, že v místě aplikace návleku může docházet ke vzniku zarudnutí a pocitu pálení. Jedná se o normální reakci, která vymizí po 3-4 hodinách po odstranění návleku.