ÚSTNÍ HYGIENA

Pečujte o zdraví svých zubů s TianDe. Nabízíme zubní pasty s antibakteriálními složkami, kartáčky s unikátními štětinkami nebo zubní gely, které snižují citlivost zubů. Přípravky na zuby Tiande vám pomůžou vyřešit problémy s kazy, žlutými zuby, plakem a bolestivými dásny. Díky správné péči bude váš úsměv zase o něco krásnější. Každé ráno navíc odstartujete se svěžím dechem.  

Ústní antibakteriální spray s propolisem "DR.TAJGA"

Fytosprej je vhodný nejen pro osvěžení dechu, ale i pro odstranění příčiny nepříjemného zápachu. NEOBSAHUJE alkohol, je vyroben na vodní bázi! 

Zubní kartáček "PRODENTAL JUNIOR"

Unikátní štětinky kartáčku zajistí šetrné čištění citlivé skloviny dětských zubů a také dásní, kde se hromadí až 90% baktérií dutiny ústní. 

Gelová zubní pasta "PRODENTAL JUNIOR"

Obsahuje aktivní složky v "dětském" dávkování, které respektují odlišnosti ústní dutiny dítěte. Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny 

Bylinná Ústní Voda "DR.TAJGA"

Ústní voda Dr. Tajga představuje - prevenci kazu a paradontózy - boj s bakteriemi a nepříjemným zápachem - zdravé dásně a svěží dech nadlouho

Zubní kartáček BAMBUSOVÉ UHLÍ

Kartáček odstraňuje bakteriální plaky i na těžko přístupných místech. Je výborný pro osoby s přecitlivělou zubní sklovinou. Vzhledem ke zvýšené měkkosti a jemnosti štětin nezpůsobuje zubům žádné poranění 

Zubní kartáček "PRODENTAL"

Unikátní štětinky kartáčku pronikají do těžko přístupných míst, včetně mezizubních prostor a parodontálních kapes. Hlavu kartáčku lze sejmout a transformovat tak, aby se změnil úhel sklonu pro snadné čištění spodní části vzdálených zubů. 

Zubní pasta "BAMBUSOVÁ SŮL"

Gel šetrně pečuje o ústní dutiny. Přispívá k posílení zubní skloviny, pomáhá zmírnit zánět dásní, posiluje lokální imunitu. Normalizuje pH v ústní dutině. Chrání proti tvorbě zubního kamene. 

Zubní pasta "TEKUTÝ VÁPNÍK"

Unikátní formule gelu pomáhá snížit zvýšenou citlivost nervových zakončení zubu, účinně odstraňuje zubní plak, brání vzniku a rozvoji zubního kazu.

Zubní pasta EXTRA WHITE PRO

Pasta zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak, který způsobuje tvorbu bakterií a zubního kamene. Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny, odstraňuje odolné skvrny od tabáku a kávy. 

Zubní pasta "ZELENÝ ČAJ a ŽENŠEN Sanchi"

Zubní pasta zajišťuje komplexní péči o ústní dutinu, důkladně odstraňuje zubní plak, pečuje o zdraví dásní, předchází zubnímu kazu a osvěžuje dech.  

Zubní pasta bělící s dřevěným uhlím "DR.TAJGA"

Vyrovná se bělost vašeho úsměvu bělosti prvního zimního sněhu? Gratulujeme, máte štěstí! A pokud ne, bělejšího úsměvu dosáhnete pomocí zubní pasty od TianDe. 

Zubní pasta s Kaolinem a Šalvějí "DR.TAJGA"

Pasta na bázi přírodního kaolinu a výtažků rostlin z rostliny tajgy pomůže vašim zubům zůstat silnými a zdravými a také řeší problémy s dásněmi. Zabraňuje problémům s dásní a zubnímu kazu, posiluje zubní sklovinu, zlepšuje tón dásní posiluje svěží dech.


Zubní pasta "PRODENTAL"

Urychluje regeneraci poškozených tkání, brání vzniku zubního kazu. Obsahuje peptidy, výtažky z heřmánku, kořene lékořice, ženšenu, oleje z hroznových jader a máty peprné. Zubní pasta prodental s přírodními výtažky a oleji působí na zuby a dásně přirozeně. Neobsahuje fluor!  

Zubní pasta "PŘÍRODNÍ MOŘSKÉ PERLY"

Čistí zuby od plaku. Zabraňuje tvorbě zubního kamene. Zajišťuje svěží dech.Obnovuje přirozenou bělost zubů bez poškození nebo zničení skloviny. Obsahuje perlový prášek, který dodává zubní sklovině minerály a zpevňuje ji.