Pečujte o zdraví svých zubů s TianDe. Nabízíme zubní pasty s antibakteriálními složkami, kartáčky s unikátními štětinkami nebo zubní gely, které snižují citlivost zubů. Přípravky na zuby Tiande vám pomůžou vyřešit problémy s kazy, žlutými zuby, plakem a bolestivými dásny. Díky správné péči bude váš úsměv zase o něco krásnější. Každé ráno navíc odstartujete se svěžím dechem.   


Ústní antibakteriální spray s propolisem "DR.TAJGA"

OBJEM: 50 ml

Běžná cena: 287,- Kč

V.I.P. Zákazník: 186,50 Kč

Propolis je známý svými antibakteriálními a regeneračními vlastnostmi. Pro zesílení účinků sprej obsahuje maralí kořen a bergénii. Fytosprej je vhodný nejen pro osvěžení dechu, ale i pro odstranění příčiny nepříjemného zápachu. NEOBSAHUJE alkohol, je vyroben na vodní bázi! Díky pohodlnému rozstřikovači vám přípravek vydrží dlouho. Vystačí přibližně na 250 vstřiků.


Bylinná Ústní Voda "DR.TAJGA"

OBJEM: 250 ml

Běžná cena: 232,- Kč

V.I.P. Zákazník: 151,- Kč

Ústní voda Dr. Tajga představuje - prevenci zubního kazu a paradontózy - boj s bakteriemi a nepříjemným zápachem - zdravé dásně a svěží dech nadlouho. Přípravek je součástí řady Dr. Tajga. V tajze je možné najít vskutku unikátní rostliny, které mají velkou hojivou sílu.

Ústní voda neobsahuje alkohol, chlorhexidin, parabeny ani SLS.


Zubní pasta "BAMBUSOVÁ SŮL"

HMOTNOST: 120 g

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 95,50 Kč

Gel šetrně pečuje o ústní dutiny. Přispívá k posílení zubní skloviny, pomáhá zmírnit zánět dásní, posiluje lokální imunitu. Normalizuje pH v ústní dutině. Chrání proti tvorbě zubního kamene. Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk. Mentol má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje a osvěžuje. Odstraňuje nepříjemný zápach.  


Zubní pasta "ZELENÝ ČAJ a ŽENŠEN Sanchi"

HMOTNOST: 120 g

Běžná cena: 188,- Kč

V.I.P. Zákazník: 122,- Kč

Zajišťuje komplexní péči o ústní dutinu, důkladně odstraňuje zubní plak, pečuje o zdraví dásní, předchází zubnímu kazu a osvěžuje dech. Zubní pasta obsahuje přírodní antibakteriální složky extraktu ze zeleného čaje a mentolu. Extrakt z kořene ženšenu Sanchi pomáhá normalizovat metabolické procesy v tkáních parodontu. Vhodné pro pravidelné používáni díky jemné čisticí formuli na bázi hydratovaného oxidu křemičitého a absenci ve složení pasty fluoru, parabenů, triclosanu a chlorhexidinu.


Zubní kartáček "PRODENTAL JUNIOR"

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 103,- Kč

V.I.P. Zákazník: 67,- Kč

Unikátní štětinky kartáčku zajistí šetrné čištění citlivé skloviny dětských zubů a také dásní, kde se hromadí až 90 % baktérií dutiny ústní. Hlavu kartáčku lze sejmout a transformovat tak, aby se změnil úhel sklonu pro snadné čištění spodní části vzdálených zubů. Provedení ve čtyřech barvách.


Zubní kartáček "BAMBUSOVÉ UHLÍ"

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 191,- Kč

V.I.P. Zákazník: 124,- Kč

Zubní kartáček "Bambusové uhlí" šetrně čistí, leští zubní sklovinu a masíruje dásně, je vhodný pro použití při vysoké citlivosti zubů a oslabených dásních, odstraňuje bakteriální povlak dokonce i v těžko přístupných místech.


Zubní pasta "TEKUTÝ VÁPNÍK"

HMOTNOST: 120 g

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 95,50 Kč

Unikátní formule gelu pomáhá snížit zvýšenou citlivost nervových zakončení zubu, účinně odstraňuje zubní plak, brání vzniku a rozvoji zubního kazu.


Zubní pasta "PŘÍRODNÍ MOŘSKÉ PERLY"

HMOTNOST: 120 g

Běžná cena: 161,- Kč

V.I.P. Zákazník: 105,- Kč

Čistí zuby od plaku. Zabraňuje tvorbě zubního kamene. Zajišťuje svěží dech. Obnovuje přirozenou bělost zubů bez poškození nebo zničení skloviny. Obsahuje perlový prášek, který dodává zubní sklovině minerály a zpevňuje ji. 


Gelová zubní pasta "PRODENTAL JUNIOR"

HMOTNOST: 50 g

Běžná cena: 115,- Kč

V.I.P. Zákazník: 75,- Kč

Zubní pasta "ProDental Junior" byla vyvinuta speciálně pro děti. Obsahuje aktivní složky v "dětském" dávkování, které respektují odlišnosti ústní dutiny dítěte. Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generace. Zubní pasta "Prodental Junior" zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny a efektivní prevenci proti zubnímu kazu.


Zubní kartáček "PRODENTAL"

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 177,- Kč

V.I.P. Zákazník: 115,- Kč

Unikátní štětinky kartáčku pronikají do těžko přístupných míst, včetně mezizubních prostor a parodontálních kapes. Hlavu kartáčku lze sejmout a transformovat tak, aby se změnil úhel sklonu pro snadné čištění spodní části vzdálených zubů. 


Zubní pasta "EXTRA WHITE PRO"

HMOTNOST: 60 g

Běžná cena: 150,- Kč

V.I.P. Zákazník: 97,50 Kč

Pasta zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak, který způsobuje tvorbu bakterií a zubního kamene. Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny, odstraňuje odolné skvrny od tabáku a kávy. Osvěžuje dech na dlouhou dobu. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který poskytuje čištění ultrazvukem. 


Zubní pasta "PRODENTAL" proti parodontóze

HMOTNOST: 120 g

Běžná cena: 524,- Kč

V.I.P. Zákazník: 341,- Kč

Silný hráč v boji proti parodontóze. Urychluje regeneraci poškozených tkání, brání vzniku zubního kazu. Obsahuje peptidy, výtažky z heřmánku, kořene lékořice, ženšenu, oleje z hroznových jader a máty peprné. Zubní pasta prodental s přírodními výtažky a oleji působí na zuby a dásně přirozeně. Neobsahuje fluor!