VLASOVÉ BALZÁMY a MASKY 

Balzámy a masky TianDe vám pomůžou vyřešit řadu problémů s neposlušnými vlasy. Vyživují a hydratují pokožku hlavy i vlasy samotné. Podporují růst vlasů a regenerují vlasy unavené častým barvením nebo ondulací. Balzámy a masky TianDe vrátí vašim vlasům přirozený lesk a objem. Kromě výživy v naší nabídce najdete i stylingové produkty TianDe, které váš účes spolehlivě zafixují. 


Balzám na poškozené vlasy "MASTER HERB"

HMOTNOST: 500g

Běžná cena: 294,- Kč

V.I.P. Zákazník: 191,- Kč

Balzám obohacený o aktivní rostlinný komplex účinně pečuje o pokožku hlavy, nasycuje vlasy živinami a vitamíny, obnovuje strukturu poškozených vlasů, má regenerační a hydratační účinky. Rostlinné proteiny z přírodních extraktů stimulují krevní oběh v horních vrstvách pokožky hlavy, posiluje vlasové kořínky, aktivuje jejich růst a zabraňuje vypadávání vlasů. Usnadňuje úpravu vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.  

Krémový balzám na padající vlasy "MASTER HERB"

HMOTNOST: 500g

Běžná cena: 399,- Kč

V.I.P. Zákazník: 259,50 Kč

Unikátní formule krému-balzámu obnovuje přirozený mechanismus růstu vlasů, pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů a přispívá ke zvýšení jejich počtu. Posiluje vlasové kořínky, obnovuje intracelulární látkovou výměnu, aktivuje ochranné vlastnosti pokožky hlavy. Zlepšuje strukturu vlasů po celé délce a urychluje jejich růst.


Balzám na zpevnění vlasových kořínků "LING ZHI"

HMOTNOST: 220g

Běžná cena: 242,- Kč

V.I.P. Zákazník: 157,50 Kč

Komponenty obsažené ve složení balzámu, přispívají k posílení vlasových kořínků, urychlení buněčného dělení a k obnově růstu vlasů. Zabraňují vypadávání vlasů a obnovují jejich strukturu po barvení a trvalé ondulaci. Vlasy zůstávají déle čisté, lesklejší, získávají zdravý vzhled a větší objem, jsou hustější, snadno se rozčesávají. Balzám "RECEPT STAROVĚKÉ ČÍNY" pro husté a hebké vlasy

HMOTNOST: 220g

Běžná cena: 262,- Kč

V.I.P. Zákazník: 170,50 Kč

Balzám-kondicionér "Recept starověké Číny" je zárukou krásy a přírodní síly vašich vlasů! Díky výtažku z kořene Fo-Ti ( he shou wu ) ve složení vám kondicionér pomůže předejít brzkému vzniku šedin. Ať žije přirozeně sytá barva vlasů! Pokud tedy chcete, aby se vlasy po každém umytí snadno rozčesávaly, byly lesklé a měly hedvábný vzhled, nezapomínejte na balzám - kondicionér.


Maska - Aktivátor růstu vlasů "BIO REHAB"

HMOTNOST: 250g

Běžná cena: 342,- Kč

V.I.P. Zákazník: 222,50 Kč

Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Dopřejte oslabeným vlasovým kořínkům speciální výživu. Vlasová maska obsahuje unikátní kombinaci z bylin, které vyživují a posilují vlasové folikuly. Masku stačí aplikovat po každém umytí vlasů a za 3 měsíce se můžete těšit na růst nových zdravých vlasů.


Balzám stimulující růst vlasů "ŽENŠEN"

HMOTNOST: 500g

Běžná cena: 357,- Kč

V.I.P. Zákazník: 232,- Kč

Kořen ženšenu, který je součástí složení balzámu, aktivně napomáhá obnově struktury vlasů, stimuluje jejich růst, předchází vypadávání. Předchází vzniku lupů, chrání vlasy před ztrátou vlhkosti. Dělá vlasy silné, hedvábné, objemné a snadno se rozčesávají. Doporučuje se pro vlasy oslabené, chemicky ondulované, barvené, často vysoušené a česané. 


Vyživující Balzám na vlasy "ALOE VERA"

OBJEM: 460ml

Běžná cena: 306,- Kč

V.I.P. Zákazník: 199,- Kč

Balzám s výtažkem z aloe spojuje vlastnosti kondicionéru a přípravku, který komplexně pečuje o vaši bujnou kštici. Díky němu budou vaše vlasy po celé délce hydratované a oslnivě lesklé. Balzám navíc působí jako prevence proti tvorbě lupů a vypadávání vlasů. Aktivní složky příznivě působí jak na vlasy, tak na pokožku hlavy. 

Balzám na vlasy proti lupům "ZLATÝ ZÁZVOR"

OBJEM: 300ml

Běžná cena: 357,- Kč

V.I.P. Zákazník: 232,- Kč

Významný pomocník pro mastné vlasy. Balzám zlepšuje krevní oběh a výživu vlasové pokožky, odstraňuje příčiny vzniku lupů. Podporuje posílení a růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu, vlasy jsou hedvábné hebké a pružné. Balzám zlepšuje krevní oběh a výživu vlasové pokožky, odstraňuje příčiny vzniku lupů.


Kondicionér na vlasy "NĚŽNÁ ŠALVĚJ" 

HMOTNOST: 250g

Běžná cena: 101,- Kč

V.I.P. Zákazník: 66,- Kč

Kondicionér něžně obaluje a vyživuje každý vlásek. Svěží aroma šalvěje s kouřovými a jantarovými tóny propůjčuje pocit klidu a svěžesti. Kondicionér na vlasy "Něžná šalvěj" z nové řady My Family Care jemně pečuje o vaše kadeře, dodává jim upravený vzhled a přirozený lesk. 


Posilující maska na suché a poškozené vlasy "HADÍ OLEJ"

HMOTNOST: 500g

Běžná cena: 330,- Kč

V.I.P. Zákazník: 215,- Kč

Blahodárná výživa pro suché vlasy. Ideální pro suché, lámavé a poškozené vlasy, které potřebují hydrataci a výživu. Doporučuje se nejen jako maska pro intenzivní působení, ale také jako prostředek pro pravidelnou péči pro udržení optimálního stavu vlasů.