Bylinná směs VRBOVKA A MEDUŇKA pro muže

Už žádný stres, jen klidný spánek

POPIS:    Byliny v čaji pomáhají rychle obnovit síly, přispívají k udržení energetického a fyzického potenciálu, zlepšení kvality spánku. Meduňka je pro mě kouzelná bylinka. Proč? Pomáhá tam, kde často mají lidé rezervy - osobně si meduňku spojuji s klidem, pohodou, relaxací, nalezením vnitřní rovnováhy, kvalitního spánku. Účinnými látkami v této bylince jsou silice v listech a dále flavonoidy a třísloviny.

Byliny pochází z nejčistších míst na planetě. Z každého zrnka bylinného čaje TianDe je při přípravě získáváno maximální množství užitečných látek. Cenné vlastnosti altajských bylin zachovává inovativní zpracování surovin: ví se, že vitaminy jsou zničeny při zahřátí nad 70°C. Při výrobě bylinných čajů TianDe je toto vyloučeno. Byliny jsou zpracovávány za sníženého tlaku a při optimální teplotě, což zvyšuje stupeň extrakce při opakované přípravě čaje (v porovnání s bylinnými čaji, které nebyly takto ošetřeny).

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:  Jak jsem již zmínil, meduňka lékařská se vyznačuje svými tišícími účinky na nervovou soustavu. Proto pokud charakter Vaší práce vyžaduje vysoké nasazení, soustředění a zápal pro věc, doporučuji využívat meduňku například ve formě čaje až po skončení Vaší pracovní doby, aby Vás to během pracovních aktivit příliš neutlumilo. Co se týče širšího terapeutického využití meduňky, používá se na spektrum neduhů nervové soustavy - na nespavost, duševní neklid, podrážděnost, úzkosti, deprese - často se o ní mluví jako o "přírodním antidepresivu". Není to však jediné její zaměření v souvislosti se zdravotními účinky. Používá se také na srdeční arytmie, a jelikož i zlepšuje trávení, své uplatnění nachází i při trávicích potížích, menstruačních bolestech a snižuje napětí hladkého svalstva (například hladké svaloviny ve stěně střev). Chybu neuděláte ani v případě, že si uvaříte meduňkový čaj při bolestech hlavy způsobených pracovním přetížením nebo z důvodu stažených svalů na zádech při stresové tenzi

Vrbovku znali již staří bylinkáři, ale moderní doba na ni pozapomněla. Je to opravdový klenot mezi léčivými rostlinami. vykazuje významný protimikrobní účinek. Některé zdroje uvádějí, že také byl popsán prospěšný účinek při terapii nezhoubného nádoru prostaty včetně ochranného působení. Ovšem tuto informaci by bylo podrobit dalšímu zkoumání. Bylina se v lidovém léčitelství využívá mj. při běžných zánětech prostaty (pomáhá při obtížích se zbytněním prostaty - dočasně omezuje překrvení, ale vlastní příčinu neodstraňuje) pomáhá při léčení zánětu ledvin a močových cest (mámočopudný a protizánětlivý účinek) nebo jako příměs do "krev čistících" čajů.

PŘÍPRAVA:   1 sáček (1,5 g) zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro dospělého je 1 šálek 1x denně nejlépe v odpoledních, ale spíše večerní době, než se uložíte k spánku. Samozřejmě při výše uvedených bolestech hlavy, kdykoliv - nečekat na večer, ale čekejte útlum. 

KONTRAINDIKACE:   Možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu. Nevhodné pro těhotné i kojící ženy a také dětí. Neměly by užívat osoby s poruchou srážlivosti krve a srdečními nemocemi. Vyšší dávky srdečníku obecného rovněž mohou ovlivnit účinek léků na srdeční nemoci.  


AKTIVNÍ SLOŽKY:

VRBOVKA ÚZKOLISTÁ:   Přispívá k normální funkci močových cest, podporuje v činnosti prostatu, přispívá k duševní a fyzické pohodě.  

SRDEČNÍK OBECNÝ:    Zejména díky obsaženým alkaloidům a kardioaktivním glykosidům tlumí srdeční arytmie (zejména nervového původu), celkově zklidňuje srdeční činnost (tlumí např. bušení srdce - opět hlavně nervového původu), ovlivňuje srážlivost krve, mírně pomáhá snižovat krevní tlak a působí sedativně, proto se v tradičním léčitelství podávala při nespavosti, úzkosti nebo nadměrném stresu.

TYMIÁN:   Listy Tymiánu mají příjemně osvěžující aroma. Dodává potřebné síly organismu, doporučuje se při dýchacích obtížích, kašli a zažívacích potížích. Je jedinečný v tom, že daruje horko v zimě a pocit chladu v parných dnech. 

MARALÍ KOŘEN:   Podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.  

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ:  Listy meduňky jsou zdrojem vitamínů A a C, organických kyselin a esenciálních olejů, které vyživují pokožku a zlepšují látkovou výměnu na buněčné úrovni. Dodává pokožce hladkost a hebkost. 

TŘEZALKA TEČKOVANÁ:    Podporuje v činnosti kardiovaskulární systém, normální funkce žlučníku a močových cest, normální stav pokožky. Napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku.  


— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Podpořte své zdraví a vitalitu dalšími jedinečnými produkty

Trápí vás chronická únava, propadáte depresím, nebo smutku, vytrácí se Vám radost ze života a nic Vás netěší, svět vnímáte spíše negativně, spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí znamená to, že potřebujete silnou podporu potravinových doplňků. Funkční komplex "Shousin" obsahuje pravý poklad přírodních léčivých přísad a vitamínů.

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje a prodlužuje orgasmus, dopomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.


Masážní emulze sklidňující unavené nohy, zbaví Vás křečových žil a fialových žilek. Blahodárné účinky 9 bylin na celé tělo, podpoří vitalitu organismu i psychickou sílu a odolnost.