Bylinný čaj VRBOVKA A MOCHNA pro muže

Zdravé pohlavní orgány a silná erekce

POPIS:     Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý vliv na mužský organizmus. Podporují ho a posilují, přispívají ke snížení rizika onemocnění mužských pohlavních orgánů.Rostliny pro bylinné čaje řady "Dary Shambhaly" byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě. Z každého zrnka bylinného čaje TianDe je při přípravě získáváno maximální množství užitečných látek.

Cenné vlastnosti altajských bylin zachovává inovativní zpracování surovin: ví se, že vitaminy jsou zničeny při zahřátí nad 70°C. Při výrobě bylinných čajů TianDe je toto vyloučeno. Byliny jsou zpracovávány za sníženého tlaku a při optimální teplotě, což zvyšuje stupeň extrakce při opakované přípravě čaje (v porovnání s bylinnými čaji, které nebyly takto ošetřeny).

OBSAH BALENÍ:    30 čajových sáčků a´ 1,5 g

Maloobchodní CENA:       249,- Kč

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:    Pro správnou činnost pohlavních orgánů muže je důležité, aby žádná součást rozmnožovacího ústrojí muže nebyla nemocná. Mnohdy nemáme ani ponětí o tom, že naše ústrojí má nějaký zdravotní problém. Přehlížíme občasné malé příznaky, které nám tělo posílá ( občasné pálení močové trubice, tlak v oblasti prostaty nebo první příznaky hemoroidů, jsou naprosto nevinné). Tímto přehlížením si zaděláváme obvykle na vážnější problém, který řeší až doktor pomocí silných antibiotik, popř. hospitalizace v nemocnici a případný lékařský zákrok.

Takže pánové, aby Vám zvoneček krásně zvonil (tedy pokud chceme mít erekci, jako za mlada) a mohli si užívat sexuální život plnými doušky, je potřebná prevence. A to prevence komplexní, zahrnující močové cesty, ledviny, střeva a další vnitřními orgány. Jelikož naše orgány jsou spojeny v meridiánu a neléčený zdravotní problém se přenáší časem z jednoho orgánu na druhý. Čaj je určen pro muže každé věkové kategorie.

Ve svých 48 letech se cítím opravdu skvěle a to právě díky výrobkům tianDe.

Důležité rady:  Čaj s přídavkem medvědice lékařské účinkuje nejlépe, pokud v době jeho užívání obsahuje strava mnoho mléka, zeleniny - hlavně rajčat, ovoce, brambor a ovocných šťáv. Pokud neobsahuje, alternativou je užívání jedlé sody z lékárny. Do každého šálku se přidává na špičku nože jedlé sody, aby moč reagovala alkalicky, účinný hydrochinon se uvolňuje jen při zásadité reakci moče. Jde o to, že list medvědice účinkuje pouze při alkalické reakci moče. Po resorpci se účinná látka arbutin štěpí na antisepticky působící hydrochinon. Další účinné látky jsou hyperosid, který působí diureticky a flavonoidy, které působí dezinfekčně.

Příprava:   Balení obsahuje 30 sáčků čaje. 1 sáček (1,5 g) zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro dospělého je 1 šálek 1x denně nejlépe v dopoledních hodinách. 

Pro dosažení kýženého výsledku je zapotřebí, aby jedna léčebná kůra trvala 30 dnů, což je obsah balení 30 sáčků čaje.

KONTRAINDIKACE:  Možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu.   

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BŘÍZA BĚLOKORÁ:     Pupeny břízy obsahují éterické oleje, třísloviny, organické kyseliny a flavonoidy, vitamíny a další užitečné složky. Stimuluje produkci žluči, má baktericidní a antiseptický účinek. Odvádí z těla odpadní látky a zlepšuje látkovou výměnu. 

MEDVĚDICE LÉKAŘSKÁ:   Listy medvědice obsahují třísloviny, flavonoidy, organické kyseliny, fenologlikozidy (arbutin a erikolin), vitaminy B a C. Je široce používána jako dezinfekční a protizánětlivý prostředek. Medvědice pomáhá při zánětech močového měchýře i při nemocech močových cest, dále při obtížích při močení, tvorbě močových kamenů a zvláště je uváděno, že se používalo při náhlém zánětu močového měchýře spojeného se špatným vylučováním a kyselou močí. 

TUŽEBNÍK JILMOVÝ:   Přirozeně obsahuje salicytáty. Přispívá k udržení zdraví kloubů, podporuje normální funkce močových cest a vylučování nadbytečné vody z organismu, přispívá k přirozené obranyschopnosti. 

MARALÍ KOŘEN:    Podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.   

ŘEBŘÍČEK:   Nať řebříčku má protistresové a baktericidní účinky, rozšiřuje žlučovody, pomáhá proti bolesti. Vzhledem k vysokému obsahu fytochynonů (vitamín K), zvyšuje pevnost kapilár a pomáhá předcházet povrchovému a vnitřnímu krvácení. 

LOPUCH VĚTŠÍ:     Kořen lopuchu má protizánětlivé účinky, příznivě působí na činnost močového systému. 

VRBOVKA ÚZKOLISTÁ:   Přispívá k normální funkci močových cest, podporuje v činnosti prostatu, přispívá k duševní a fyzické pohodě.   

FENYKL:    Plody fenyklu mají uklidňující, analgetické a protikřečové účinky, zvyšují sekreční aktivitu trávících žláz. 

MOCHNA BAHENNÍ:   Kořeny a oddenky obsahují velké množství tříslovin, organické kyseliny a vitamíny A a C. Vykazuje uklidňující, regenerační a antibakteriální účinek. Pomáhá tělu zbavit se škodlivých látek. Při onemocnění kloubů je mochna nenahraditelná bylina: rychle zmírňuje bolest, efektivně odstraňuje zánět. Má schopnost regenerovat chrupavčité tkáně a odvádět usazené soli. Tyto vlastnosti mochny bahenní vycházejí z jejího složení: flavonoidy, třísloviny, saponiny, organické kyseliny, smůla a éterické oleje. 


— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Aby muž zůstal co nejdéle mužem 

Tento masážní olej je jedinečným prostředkem pro evropský trh s transdermální (nejúčinnější přenos léčivých látek prostřednictvím pokožky) terapií, novinkou, která dokáže překonat mužskou impotenci! Vyvinutý na základě starodávných tradic čínské medicíny, může tento produkt s pravidelným užíváním jednou pro vždy překonat erektivní dysfunkci a harmonizovat práci sexuálních, nervových a ostatních hlavních tělesných systémů. 

Trápí vás chronická únava, propadáte depresím, nebo smutku, vytrácí se vám radost ze života a nic už Vás netěší? Svět vnímáte spíše negativně, spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí - znamená to, že potřebujete silnou podporu potravinových doplňků. Funkční komplex "Shousin" .

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje nástup orgasmu, přispívá k jeho výraznějšímu a delšímu prožitku, pomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.