Tuko-spalující MIXy, jsou určeny nejen pro dietní kůry, formování postavy pro sportovce a kulturisty, ale jsou také schopné nastartovat ozdravné procesy důležitých orgánů.

Užíváním MIXů zabezpečíte vašemu tělu příjem kvalitních bílkovin, detoxikaci organismu, bez stresový průběh diety a zamezení povislé kůže v průběhu diety díky obsahu kolagenu, péči o kardiovaskulární systém, vyčištění a normalizaci činnosti trávícího traktu a v neposlední řadě zregenerujete své klouby.

Tyto MIXy jsou určeny především pro věčné dietáře, díky kvalitní detoxikaci organismu nedochází totiž k tzv. JO-JO efektu.

OPTIMÁLNÍ VÁHA - PŘÍNOS PRO VAŠE ZDRAVÍ

Koktejl-mixy od TianDe - to jsou 3 samostatné produkty, 3 příchuti a 3 konkrétní směry působení. Avšak nejdůležitějším společným jmenovatelem všech tří je korekce postavy a redukce nadváhy.

Nadváha je problém, který nepřichází sám o sobě: vždy ji doprovází celá řada dalších problémů, jeden horší než druhý. Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat. Koktejl-mixy od TianDe mají cílené působení - pomáhají nejen vám dosáhnout dokonalých tvarů, ale také pomáhají při řešení vedlejších problémů! Jen jeden MIX nestačí  - musíte je mít prostě všechny 


Čokoládový PROTEJNOVÝ KOKTEJL

HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč

Čokoládový protejnový koktejl má nejvyšší obsah aktivních látek zaměřených na redukci hmotnosti. Začněte hubnout právě s ním!  

Jahodový PROTEJNOVÝ KOKTEJL

HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč

Aktivní složky Jahodového proteinového koktejlu pomáhají odvádět z organismu škodlivé látky a toxiny. 

Zmrzlinový PROTEJNOVÝ KOKTEJL

HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč

Zmrzlinový proteinový koktejl poskytne úlevu vašim kloubům. Při nadváze je totiž zátěž na klouby značná a klouby se rychleji opotřebovávají.Proteinový koktejl "ACTIVE LIFE" s karobem a lněným semínkem

HMOTNOST: 20 gramů

Běžná cena: 82,- Kč

V.I.P. Zákazník: 54,- Kč

Inovativní nízkokalorický koktejl s obsahem vysoce kvalitní bílkoviny z mléčné syrovátky a mixu rostlinných bílkovin (z konopí, dýně a lnu) na podporu zdraví v průběhu diet a pro udržení tělesné váhy v období přirozené tělesné přestavby ženského organismu. 


Pektinový kysel "ACTIVE LIFE" s vlochyní a borůvkou

HMOTNOST: 15 gramů

Běžná cena: 46,- Kč

V.I.P. Zákazník: 30,- Kč

Zapomeňte na potíže s trávením, odteď bude vaše trávení fungovat lépe. Pektinový kysel představuje chutný způsob, jak chránit svůj trávicí trakt. Poslouží jako skvělá svačinka nebo doplněk k hlavnímu příjmu potravy a na vašem každodenním jídelníčku zaujme důstojné místo.

 

Jahelná kaše "ACTIVE LIFE" s fíky, meruňkami a dýní

HMOTNOST: 35 gramů

Běžná cena: 52,- Kč

V.I.P. Zákazník: 34,- Kč

Každá porce obsahuje pouze 103 kalorií. Jahelná kaše dodává dlouhodobý pocit sytosti a skvěle se bude hodit pro ty, kteří si hlídají svou figuru. Řádně ji ocení také sportovci a ti, kteří se věnují fyzické práci. Kaše jim totiž dodá zásobu energie a sil. 


Pektinový kysel "ACTIVE LIFE" s rakytníkem a jablkem

HMOTNOST: 15 gramů

Běžná cena: 46,- Kč

V.I.P. Zákazník: 30,- Kč

Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem byl vyvinut, aby vašemu tělu pomohl fungovat jako hodinky. Obsahuje složky, které tím nejlepším způsobem působí na funkci trávicího ústrojí a umožňují člověku cítit se skvěle. Pektinový kysel představuje chutný způsob, jak podpořit svůj trávicí trakt. Zapomeňte na potíže s trávením, odteď bude vaše trávení fungovat lépe!