BCAA VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY

Tuko-spalující MIXy, jsou určeny nejen pro dietní kůry, formování postavy pro sportovce a kulturisty, ale jsou také schopné nastartovat ozdravné procesy důležitých orgánů.

Užíváním MIXů zabezpečíte vašemu tělu příjem kvalitních bílkovin, detoxikaci organismu, bez stresový průběh diety a zamezení povislé kůže v průběhu diety díky obsahu kolagenu, péči o kardiovaskulární systém, vyčištění a normalizaci činnosti trávícího traktu a v neposlední řadě zregenerujete své klouby.

Tyto MIXy jsou určeny především pro věčné dietáře, díky kvalitní detoxikaci organismu nedochází totiž k tzv. JO-JO efektu.

 Jen jeden MIX nestačí  - musíte je mít prostě všechny 

Čokoládový protejnový koktejl má nejvyšší obsah aktivních látek zaměřených na redukci hmotnosti. Začněte hubnout právě s ním!  

Aktivní složky Jahodového proteinového koktejlu pomáhají odvádět z organismu škodlivé látky a toxiny. 

Brusinkový proteinový koktejl  podporuje funkci kardiovaskulárního systému. Pamatujte si: čím vyšší hmotnost, tím vyšší je zátěž na srdce.

Zmrzlinový proteinový koktejl poskytne úlevu vašim kloubům. Při nadváze je totiž zátěž na klouby značná a klouby se rychleji opotřebovávají.

OPTIMÁLNÍ VÁHA - PŘÍNOS PRO VAŠE ZDRAVÍ

Koktejl-mixy od TianDe - to jsou 4 samostatné produkty, 4 příchuti a 4 konkrétní směry působení. Avšak nejdůležitějším společným jmenovatelem všech čtyř je korekce postavy a redukce nadváhy.

Nadváha je problém, který nepřichází sám o sobě: vždy ji doprovází celá řada dalších problémů, jeden horší než druhý. Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat. Koktejl-mixy od TianDe mají cílené působení - pomáhají nejen vám dosáhnout dokonalých tvarů, ale také pomáhají při řešení vedlejších problémů!