ZDRAVÁ a SPOKOJENÁ ŽENA 

Všechny toužíme být stále mladé a krásné z vnějšku i uvnitř. Ta vnitřní krása  je ovšem to nejdůležitější. Jednu z nejvýznamnějších rolí v tom hraje harmonizace. Ženský organismus má svá specifika a není vždy jednoduché jej udržet v harmonii. S radostí však s vámi sdílíme produkty tianDe, které o Vás ženy budou pečovat. Tyto produkty plné voňavých léčivých bylin z východu jsou navrženy na základě tisíciletých zkušeností tradiční čínské medicíny.

 Po stopách tradiční čínské medicíny 

Každá žena je jedinečná. Každá je jinak a jiným způsobem šťastná. Pokud je žena šťastná, je šťastné i její okolí. Štěstí se projeví v jejím chování, lásce, prosperitě a porozumění. Přispívá k tomu zdraví, krása a pohoda. 

INTIMNÍ ZDRAVÍ a HYGIENA

Součástí štěstí je určitě Zdraví. Ženy se o své zdraví a zdraví svých blízkých dokáží postarat.

Představujeme zde produkty, které jsou zacílené na intimní partie. Působením vybraných bylin podle starých receptur čínské, tibetské a altajské medicíny odstraníte nepříjemný pocit při menstruaci. Zbavíte tělo toxinů, budete se cítit lépe díky produktům, v kterých jsou obsaženy bylinky s hojivými účinky.

KRÁSA

Na světě snad není žena, která by nechtěla být krásnější, šťastnější a vitálnější. Ájurvéda vám nabízí nenáročnou cestu, jak toho dosáhnout. Jakou prevenci tedy toto speciální učení navrhuje? 

Můžete si vybrat podle potřeby své pleti různé druhy krémů pro denní i noční péči. Můžete se hýčkat speciálními přípravky na obličej a tělo.

Máme pro Vás přípravky na mytí a pěstění Vašich vlasů.

SEXUÁLNÍ SPOKOJENOST

Stejně jako jídlo a spánek, patří k zdravému životu i sex a rozhodně bychom jej neměli podceňovat. 

Také Ájurvéda se zabývá zdravým sexem. Zdravý sex způsobuje hromadění pozitivní energie a naopak neuspokojená sexuální touha zapříčiňuje vznik nemocí. Díky pravidelnému sexu zůstávají v činnosti pohlavní orgány, což ovlivňuje plodnost. 

— Zajistěte si přísun novinek  —